Nilüfer 15 Ekim konseri İstanbul

Nilüfer 15 Ekim konseri İstanbul Galeri

Nilüfer 15 Ekim konseri İstanbul

Nilüfer 15 Ekim konseri İstanbul Jolly Joker'de12 Düet!

Geçtiğimiz günlerde güzel Nilüfer 12 Düet adlı çalışmasıyla Rock sahnelerinde fırtına gibi esiyor. Nilüferin 12 Düet albümünün en büyük özelliği ise, 12 hit şarkısının yeniden düzenlenip ve Rock grup solistleriyle birlikte söylemesi.

'Sensiz olmaz' adlı şarıkının düzenlemesini Attila Özdemiroğlu gerçekleştirdi, onun dışında diğer tüm şarkıların düzenlemelerini grupların kendilerine ait. Nilüfer ve grupların büyük uyumu içinde geçen sekiz aylık çalışma süresin sonunda, müzik adına heyecan verici bir yapım oluştu.Nilüfer 15 Ekim İstanbul konserinde sevenleriyle buluşuyor!

Jolly Joker İstanbul mekanında gerçekleşecek olan Nilüfer konseri 15 Ekim saat 22:00 de başlıyor. Konser biletlerini 66.50 TL'ye normal fiyat olarak satın almanız mümkündür. Yanlız VIP kategorisi için bilet almak isteyerseniz eğer 132.00 TL ödemeniz gerekiyor. Nilüfer 15 Ekim vereceği konser'de Jolly Joker İstanbul mekanında bir oturma düzeninin olmadığını göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Nilüfer yine çok başarılı!

Uzun zamandır sahnelerde güzelliği ve sesi ile dinleyicilerini büyüleyen Nilüfer Jolly Joker İstanbul konseri merakla bekleniyor. Başarılı müzik performanslarıyla bilinen Nilüfer şarkılarını yeniden canlandırdı. 12 Düet albüm ile müzik dünyasına renk katan Nilüfer çok yakında tekrardan sahnede olacak. Hayranları Nilüferi 15 Ekim İstanbul konserinde görmek için şimdiden sabırsızlıkla bekliyor oluyor...

Nilüfer 15 Ekim konseri için bilet satın almak isterseniz eğer lütfen biletix.com'u tıklayın

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları