Şafak Sezer Aslan Kıral dizisinde oynayacak

Şafak Sezer Aslan Kıral dizisinde oynayacak Galeri

Şafak Sezer yine çok güldürecek!Oya Başar, Şafak Sezer, Evrim Akın ve Metin Yıldız yeni bir komedi dizisi için imza attılar. Aslan Kıral dizi'nin başrollerini paylaşacak olan ünlüler, bir komedi dizisinde oynadıkları için mutlu olduklarını söylüyorlar. Aslan Kıral dizisi çok yakında atv'de başlıyor. Yeni dizinin konusu ise şöyle: Oya Başar'ın canlandırdığı kayınvalide ile Şafak Sezer'in oynadığı içgüveysi damadın eğlenceli çekişmesini anlatıyor.

Aslan Kıral dizide Oya Başar kaynana olacak, Evrim Akın kızı...
Kim hangi rolü oynayacak?


Daha önce 'Benim Annem Bir Melek' adlı dizide geliniyle anlaşamayan bir kaynanayı canlandıran Oya Başar, bu kez damadı 'Aslan'ı, kızına uygun bir eş olarak görmüyor. Güzel Oyuncu Evrim Akın ise Aslan Kıral dizide Oya Başar'ın kızını canlandırıyor ve hostes olma hayallerini kuruyor... her bölüm birine aşık olacak, evlilik hayalleri kuracak ama bu ilişkiler hiçbir zaman nikahla sonuçlanmayacak. Şafak Sezer ise bir petshopçu rolünü oynayacak. Bu projede yer almaktan çok mutlu olduğunu belirten Şafak Sezer, 'Herkesin ailecek keyif alarak izleyeceği bir dizi olacak' dedi. Atv'de yeni sezonda Arslan Kıral adında yeni bir dizi ekrana gelecek. Dizi çekimlerin başlanması Ağustos sonu gibi planlanıyor.

Güçlü senaryosu ve muhuteşem oyuncu kadrosuyla yeni sezonda Atv'nin en çok güvendiği dizilerin başında Aslan Kıral dizisi geliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları