Ajda Pekkan Konseri Bodrum ve İstanbul'da!

Süperstar hayranları ile Ankara, İzmir, İstanbul, Kıbrıs, Bursa, Antalya, Bodrum ve Çeşme'de buluşuyor. Pekkan, yeni albümünü tanıtım amaçlı BKM ve Bonus Card ile işbirliği içerisinde konserler düzenliyor. “Arada Sırada” isimli şarkısıyla çıkış yapmaya hazırlanan sanatçı, “I Love Bonus” isimli turne ile ilden ile gidip, Türkiye'nin dört bir yanında konserler veriyor. Geçtiği her yerde adeta izini bırakan güzel sanatçı; güzelliği ve sahne performansı ile nefesleri kesiyor. Yaza damgasını vuran sanatçının konserleri BonusCard sahiplerine %25 indirimli!

Süperstar'ın Yeni Albümünde Yer Alan Şarkılar:

Süperstar'ın Yeni Albümünde Yer Alan Şarkılar:

1. Yakar Geçerim
2. Heves
3. Farkın Bu
4. Yine Tek
5. Arada Sırada
6. Hadi Gel
7. Özetle
8. Asla
9. Ucuz Roman
10. Arada Sırada (Sinan Akçıl, Tolga Akçıl vers.)
11. Arada Sırada (Cem İyibardakçı vers.)
Ajda Pekkan Konseri İstanbul'da ve Bodrum'da!: Yine “I Love Bonus” turnesi kapsamında Ajda Pekkan, 3 Eylül'de Bodrum Bonus Arena'da, 7 Eylül'de bir kez daha İstanbul Turkcell Kuruçeşme Arena'da sahne alacak.

Ajda Pekkan Bursa'yı yerinden oynattı!

Ajda Pekkan Bursa'da konser verdi, Bursa'da Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda yer alan konserde yer yerinden oynadı. “I Love Bonus” turnesi kapsamında çeşitli şehirlerde konser veren Süperstar, yoğun istek üzerine iki kez Tarkan'ın “Yakar Geçerim” isimli şarkısını seslendirdi. Konser alanı tıka basa Ajda Pekkan hayranları ile doluydu. Gecede Ajda Pekkan, kostümleri, sesi ve muhteşem sahne performansı ile hayranlarına unutulmayacak bir gece yaşattı. Ajda Pekkan sadece klasikleşmiş parçalarla kalmayıp yeni albümünden de eserler seslendirdi. Ajda Pekkan konserleri için biletlerinizi www.bkmonline.net veya www.bonus.com.tr den temin edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Turkcell
  • Roman
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları