Paris Hilton İstanbul'da!

Paris Hilton İstanbul'da! Galeri

Paris Hilton 21 Eylül'de İstanbul'a geliyor....

Paris Hilton 21 Eylül'de İstanbul'a geliyor....Ayakkabı tutkunu olan Hilton yeni ayakkabı koleksiyonunu tanıtmak için Türkiye'yi ziyaret edecek. Güzel Hilton 21 Eylül 2011 de İstanbul'da olacak. 'Paris Hilton' ayakkabı koleksiyonunun tanıtımı ise İstinye Park Divarese mağazasında gerçekleşecek ve hayranları ona yakın olma şansını yakalayabilicek. Ayrıca Paris Hilton ayakkabı alan sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektirecek.

Daha önce de ayakkabı koleksiyonu sunan Paris Hilton bu dalda çok başırlı olduğu ortaya çıktı. Tanıtım sırasında Paris Hilton hayranları uzun kuyruk sıraları oluşturmuştu ve ona biraz olsun yakınlaşmak için yoğun çaba gösterdiler.

Peki Paris Hilton ayakkabıların fiyatları nedir?


Paris Hilton ayakkabıları 60$ - 80$ arasında satılıyor ve fiyatları çok uygun diyebiliriz. Koleksiyonu genelde kendi giydiği ayakkabılardan oluşuyor ve daima yüksek topukluları tercih ediyor güzel Paris. Ayrıca Paris Hilton ayakkabıları kendi ayak numarası 43'e kadar mevcuttur. Evet yanlış duymadınız, Paris Hilton ayakları bu kadar büyük!


Paris Hilton İstanbul için harika koleksiyon hazırladı!
İstanbul'da yaşayan bayanları için bir rüya gerçekleşiyor. Paris Hilton inanılmaz güzel ve trendy ayakkabı modelleri getiriyor. Herkesde olmayan sexy bir ayakkabıya sahip olmak isterseniz eğer mutlaka Paris Hilton ile 21 Eylül'de İstanbul'da buluşmanız gerekiyor.

21 Eylül 2011 Paris Hilton İstanbul ayakkabı tanıtım yeri:

DİVARESE MAĞAZASI
İSTİNYE PARK
Tel No: 0212 345 59 40 - 0212 345 59 41
Fax No: 0212 345 59 42
İSTİNYE PARK AVM. PINAR MAH. İSTİNYE BAYIRI CAD. KAT:3 KAPI NO:457 34460 İSTİNYE / ISTANBUL

Daha fazla bilgi için: www.divarese.com.tr

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları