İstanbul Shopping Fest 2011

İstanbul Shopping Fest 2011 Galeri


İstanbul Shopping Fest 2011 geçtiğimiz Cuma günü başladı

İstanbul'u Avrupa'nın ve Ortadoğu'nun moda, alışveriş ve eğlence merkezi haline getirmeyi hedefleyen İstanbul Shoppingfest geçtiğimiz Cuma günü etkinliklerle başladı.
İstinye Park ve Torium Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen büyük partilerle açılışı yapılan alışveriş şenliği tam 40 gün 40 gece sürecek. 18 Mart-26 Nisan 2011 tarihleri arasında devam edecek olan İstanbul Shopping Fest sırasında birçok alışveriş merkezinde, Bağdat Caddesi'nde, İstiklal Caddesi'nde sokak şenlikleri, konserler, sergiler, partiler, ratiyatro gösterileri gibi farklı etkinlikler düzenlenecek. Aynı zamanda alışveriş merkezlerinde 'Uzun Alışveriş Geceleri' düzenlenecek, bu durumda gece saat 2'ye kadar alışveriş yapmak mümkün olacak. Etkinlklerle ilgili bilgi almak için www.istshopfest.com internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

%30'a varan indirimlerle alışveriş daha keyifli

Shopping Fest süresince alışveriş merkezlerinin yanı sıra Mısır Çarşısı, Kapalıçarşı gibi geleneksel alışveriş noktalarında da hem etkinlikler düzenlenecek, hem de sezon ürünlerinde %30'a varan indirimler ve kampanyalar olacak. İstanbul Shopping Fest'i yüzbinlerce yerli ve yabancı kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Festival caddeleri: Abdi İpekçi Caddesi, Bahariye Caddesi, İstiklal Caddesi, İstasyon Caddesi ve Sultanahmet Meydanı'nda da birçok etkinlik düzenlenecek.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları