Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazası Taksim Saturn açıldı.

Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazası Taksim Saturn açıldı. Galeri
Türkiye'nin en büyük elektonik ürün mağazası Taksim Saturn Demirören açıldı.

Türkiye'de ilk mağazasını 2009 yılında Forum İstanbul'da açan Saturn ikinci mağazasını kentin en işlek caddesi olan Demirören İstiklal'de açtı. 18.000 metrekare satış alanında, yaklaşık 100.000 ürün çeşidi sunan Saturn Demirören mağazası Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazası ünvanını taşıyor.
'Yaşasın cimrilik' sloganıyla hesabını bilenlere seslenen Saturn'un dünya çapında, toplam 13 ülkede 200'ü aşkın mağazası bulunuyor. 1961 yılında Almanya'nın Köln kentinde ilk mağazasını açan Saturn, en yeni teknolojik ürünleri en uygun fiyatlara sunuyor.

Uygun fiyata en son teknoloji: Saturn

Saturn mağazalarının konsepti, tüketicilere beğendiği ürünleri deneme, tecrübe etme, yakından inceleme fırsatı sunmak üzerine kurulu. Fuarlarda olduğu gibi tüm ürünlerin denenebileceği Saturn’da, teknoloji alanındaki en son ürünler standlarda teknoloji meraklılarının beğenisine sunulacak. Ayrıca, belirli günlerde özel aktivitelerle renklenecek, tüm elektronik ve küçük ev aletleri ile birlikte kullanıma hazır bir mutfak yer alırken, sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de teknoloji sunan mağazada, özel bir Walt Disney oyun alanı mevcut.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları