Şarkıcı Mustafa Sandal Gülben Ergen'i Mahkemeye Veriyor!

Şarkıcı Mustafa Sandal Meslektaşı Gülben Ergen'i Mahkemeye Veriyor!

Şarkıcı Mustafa Sandal Meslektaşı Gülben Ergen'i Mahkemeye Veriyor!

Mustafa Sandal Ekim ayında çıkaracağı yeni albümüne koyacağı “Şıkır Şıkır” adlı şarkının remixini Gülben Ergen'in yeni albümünde görünce küplere bindi.

Güzel Başlayan Dostluk Mahkemede mi Bitiyor?

Mustafa Sandal, Gülben Ergen'in şarkıyı kendisinden izinsiz olarak albümüne koyduğunu belirterek “Artık avukatlarımız bu meseleyi çözer” ifadesinde bulundu.

Hatırlanacağı üzere Musatafa Sandal ve Gülben Ergen yaz başında “Şıkır Şıkır” adlı şarkıyı beraber seslendirmişlerdi. Ancak bu şarkıyı kendi albümünden önce Gülben Ergen'in remixini yapıp şarkıyı kendi albümüne koyması Musafa Sandal'ı şoke etti.

Başlarda araları "şıkır şıkır" olan ikilinin işte "Şıkır Şıkır" adlı parçası. Mustafa Sandal, şarkıyı Gülben Ergen ile Beyaz Show'da aynı sahnede seslendirmişti.

Mustafa Sandal “Gülben Ergen benden izin almadı” Dedi

Mustafa Sandal "Şarkının söz yazarı olarak benden ve bestecisi Amr Mostafa'dan izin almaları gerekiyordu ama almamışlar. Bana ait bir şey, benden habersiz çalındı. Bu düpedüz hırsızlık... Teknik olarak bu konu artık avukatım tarafından takip edilip mahkemeye taşınacak" dedi.

Mustafa Sandal bir taraftan suç duyurusunda bulunurken, diğer tarafta Gülben Ergen'den henüz konu ile ilgili bir açıklama gelmedi. Bakalım Gülben Ergen, Mustafa Sandal'ın bu sözleri ve suçlamaları ile ilgili ilerleyen günlerde hangi açıklamalarda bulunacak...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları