İstanbul Jewelery Show 2011

İstanbul Jewelery Show 2011 GaleriMücevher dünyası İstanbul'da buluşuyor.

32. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuar'ı bugün açıldı. 33 ülkeden yaklaşık 1000 firmanın katıldığı fuarda, altın ve pırlanta mücevherat, değerli ve yarı değerli taşlar, inci, gümüş takı, saat, kuyumcu malzeme ve gereçleri, vitrin dekorasyon malzemeleri ve güvenlik ekipmanları bulunuyor. Yeşilköy'deki CNR Expo Fuar Merkezi'nde gerçekleşen mücehver fuarı 21 Mart'a kadar devam edecek. Ortadoğu ve Avrupa'nın en büyük mücehver fuarı olan İstanbul Jewelery Show'u bu yıl 50 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.
Fuarın yüzde 85’i yerli, yüzde 15’i uluslararası sektör profesyonelinden oluşan ziyaretçi sayısı her yıl ortalama yüzde 24 oranında artarak rekor kırıyor. Fuarı ziyaret eden ilk 10 ülke Türkiye, Rusya, İran, Suriye, Yunanistan, BAE, Hindistan, Irak, İtalya ve Almanya’dan oluşuyor. Daha sonra Lübnan Azerbaycan, Bulgaristan ve diğer ülkeler geliyor.
Fuara katılan firmalar arasında Türkiye'den Damas Mücevherat, Atasay, Altınbaş, Pera Diamond, Gülaylar Altın, Favori, Koçak Gold, Orjinal Mücevherat, Uğur İnci, Zen Diamond, Ariş gibi sektörün lider firmaları yer alıyor.
Yer: CNR Expo Fuar Merkezi Yeşilköy
Başlangıç Tarihi: 17 Mart 2011
Bitiş Tarihi: 21 Mart 2011
Adres: Atatürk Havalimanı Karşısı D.T.M. PK. 34830, Yeşilköy/Bakırköy
Email: www.rotaforte.com

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları