Markapon – Markapon Üyelik – Markapon Fırsatları

Markapon – Markapon Üyelik – Markapon Fırsatları Galeri

Her gün yeni fırsatlarla, %50 ve üzeri indirimlerle üyeleri ile buluşan bir online alışveriş sitesidir. Markapon en iyi ve en kaliteli seçimleri en cazip fiyatlar ile sunar. Oteller, güzellik merkezleri, restoranlar, tatil fırsatları ve daha fazlası Markapon'da! Fırsatların kaçmamasına dikkat edin. Unutmayın ki fırsatın süresi sınırlı ve ürün sayısı kısıtlıdır. Direk markapon.com adresine bağlanarak ya da facebook hesabınızdan bulunduğunuz şehrin Markapon sayfasına (Örneğin; Markapon İstanbul) üye olarak Markapon fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Markapon Kuruluşu ve Fırsatları

Markapon GittiGidiyor kurucuları olan Serkan Borançlı ve Burak Divanlıoğlu, UzmanTV ve istanbul.net kurucu ortağı Ersan Özer ve Can Turalı, cimri.com'un kurucu ortağı Aydonat Atasever tarafından kuruldu. 2010 yılında ilk kez 17 Haziran'da sadece İstanbul fırsatları sunmaya başlayan site, bugün tüm Türkiye genelindeki fırsatları sunuyor. Markapon, en iyi fırsatları, en avantajlı fiyatlarla evinize getiriyor. Sanattan spora, eğlenceden yeme – içmeye kadar her fırsat seçeneği Markapon'da mevcut. Markapon üyeliği ile aklınıza dahi gelemeyecek tüm fırsatları tek bir siteden ulaşabilirsiniz. Mağaza mağaza dolaşmaya değil, internette site site dolaşmanıza dahi gerek yok. Markapon'da ihtiyacınız olabilecek her şey var!

Güvenlik, Kalite ve Müşteri Memnuniyeti

Online fırsatlar ve kampanyalar sitesi Markapon için kalite ve müşteri memnuniyeti birinci sırada yer almaktadır. Üyelerine en iyi kalitedeki hizmetleri, en makul fiyatlarla, mümkün olan en hızlı sürede sunmaktadır. Ayrıca profil ve ödeme bilgilerinizi gizli tutmayı, yetkisiz kullanımını ya da üçüncü bir kişiye ifşasını engellemek için alınacak tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları