Kolombiyalı: İntikam Meleği Vizyonda!Kolombiyalı: İntikam Meleği Film Konusu

Kolombiyalı: İntikam Meleği Film Konusu


Filmin konusu Kolombiya'da geçiyor. Olivier Megaton'un yönettiği filmde 1992 yılında, henüz daha dokuz yaşında olan Cataleya, anne ve babasının gözleri önünde öldürülüşüne seyirci olur ve kendisi de ölümden kıl payı kurtulur. Canını zor kurtaran, ebeveyninin öldürülüşüne şahit olan küçük kız içindeki intikam hırsı ile büyür. Bu olaydan sonra tanınmış bir gangster olan amcası ile Amerika Birleşik Devletleri'ne göç eder.

Amcasının gözetimindeki kız, içindeki intikam hissi ile büyüyüp genç bir kız olduğunda amcasının kiralık katillerinden birine dönüşüyor. On beiş yıl boyunca amcası için çalışacak olan kız asla anne ve babasının katledilişini unutamaz. Bu intikamı alacağına dair kendine söz veren genç kız, kendisinden bir iz bırakmak ve anne ve babasının katillerine bir mesaj da göndermek amacı ile her işlediği cinayet sonrasında kurbanının göğsüne bir orkide çiçeği çizer.

Kolombiyalı: İntikam Meleği Fragman
Başrollerini ünlü simaların oynadığı film oldukça ses getireceğe benziyor. Avatar filminden de tanıdığımız bir yüz olan ve muhteşem bir çıkış yakalayan Zoe Saldana ve Trauma televizyon dizisinden Cliff Curtis, hem aksiyon ve macera, hem de dramı türlerinde sahneler içeren filmle seyirci ile buluşuyor. Yönetmen Olivier Megaton, daha önce yapılmış ve konu olarak bu filme çok benzeyen filmler olan Leon ve Nikita arasında bir yerlerde durduğunu ifade ediyor.

Kolombiyalı: İntikam Meleği Filmi Oyuncuları


Zoe Saldana, Cliff Curtis, Michael Vartan, Callum Blue, Graham McTravish, Jordi Molla, Billy Slaughter, Lennie James, Max Martini, Affif Ben Badra, Amandla Stenberg, Beau Brasso, Beau Brasseaux, Cynthia Addai-robinson, Doug Rao, Jesse Borrego, Julian Sedgwick, Monica Acosta, Ricky Vo

Kolombiyalı: İntikam Meleği Film Yönetmeni


Olivier Megaton

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları