Yeryüzündeki Son Aşk Filmi Bugün Vizyona Giriyor!

Yeryüzündeki Son Aşk Filmi Bugün Vizyona Giriyor! Galeri“Yeryüzündeki Son Aşk” Film Konusu


Kadınlarla olan ilişkilerinde, kadınlara bağlılık konusunda sorunlar yaşayan Michael yemek pişirme konusunda çok yetenekli usta bir şeftir. Susan ise, doktorluk mesleğinin yoğunluğuna kendini kaptırmış, kendini işine adamış, özel hayatından vazgeçmiş bir kadındır.
Michael, soğuk bir görünüme sahip, güzel ve işinde de çok başarılı olan Susan ile tanışır. “Yeryüzündeki Son Aşk” adlı filmde kadınlar ile ciddi bir ilişki yaşamaktan korkan ve kaçınan Michael ile uzun zamandır hayatına kimseyi sokmamış ve kendini sadece işine vermiş olan Susan'ın hikayesi anlatılmaktadır.
Susan ve Michael birbirlerine yakınlaşırken ve birbirleri için daha önce ikisinin de hiç yaşamadığı derin hisler beslerken, dünya genelinde tüm insanların duygularını bir bir sırayla yok eden salgın bir hastalık ortaya çıkar.

“Yeryüzündeki Son Aşk” Fragman
İnsanlığın sona yaklaştığı, herkesin yavaş yavaş sevme yeteneklerini kaybettiği bir ortamda Susan ve Michael'in arasındaki aşk hayatta kalabilecek midir? Dünyada yaşanan bu duygular engellerin üstesinden Susan ve Michael'in aşkı gelebilecek midir?
Orijinal adı ile “Perfect Sense” başarılı bir şef ile bir bilim kadınının aralarındaki akılları zorlayan aşkı anlatıyor.
Bir drama ve romantizm filmi olan “Yeryüzündeki Son Aşk”ta başrolleri Eva Green ve Ewan McGregor paylaşıyor. Film yönetmeni olan David Mackenzie ile Ewan McGregor daha önce de bir yapımda (Young Adam – Tutku Nehri) bir araya gelmişti. Yönetmen, bu yapımla Bafta'da En İyi Yönetmen ödülüne layık görülmüştü.

“Yeryüzündeki Son Aşk” Adlı Filmde Rol Alan Oyuncular


Eva Green, Connie Nielsen, Ewan McGregor, Stephen Dillane, Ewen Bremner

“Yeryüzündeki Son Aşk” Adlı Filmin Yönetmeni


David Mackenzie

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları