Trendyol.com

Trendyol.com nedir?

Trendyol.com nedir?


Alışverişin yeni yolu trendyol.com dünyanın seçkin markalarının tüm fırsat ve kampanyalarını tüm butikler, kadın, erkek, çocuk, dekorasyon ve tasarım başlıkları altında satışa sunan; üyelerine çok özel fiyat imkanları ile bu markaların ürünlerine erişim imkanı veren; ayrıcaklıklı ve deneyimli özel bir alışveriş sitesidir.
Trendyol.com her gün, T29 Testi'nden geçen birbirinden ünlü ve kaliteli markanın sınırlı sayıdaki ürünleri için düzenlediği fırsat ve kampanyaları belirli bir süre zarfında %85'lere varan indirimler ile üyelerine sunan bir alışveriş platformudur.


Trendyol.com Güvenlidir


128 bit şifreleme yöntemi ile üyelerden gelen bilgilerin güvenliğini SSL Sertifikası ile sağlayan trendyol.com, internet üzerinden yapılan alışverişlerin güvenliğini maksimum seviyede tutmaktadır.

Trendyol Markaları


Kadınlar için; Protest, Dilvin, Herry, Givenchy, Essie, Derimod, Snob & st- martins, Sabra, PSG, Mi & So, Y-London, Milla, APS, Lou Lou, DKNY Jeans, Kith & Kin, Ebru Ürün & Oya Demirbağ.
Erkekler için; Uptown, Altınyıldız, Protest, Lou Lou, DKNY Jeans, Snob & st- martins.
Çocuklar için; ÇÇS.
Dekorasyon için; Sarev.
Tasarım için; Kith & Kin, Ebru Ürün & Oya Demirbağ.
Trendyol'daki Bazı Markalarından Birkaç Kesit

Derimod

Derimod


Derimod kurulduğu zamandan bugüne kadar Türkiye'de deri sektörünün lideridir. Derimod deri ve moda sektörünün nabzını tutan, yaşam tarzı ve zerafet kavramlarına öncülük eden seçkin bir deri ürünler üreten bir markadır. Derimod çanta, mont, ayakkabı ve ceket türündeki ürünlerde modern ve şık tasarımlar sunuyor. Derimod, Trendyol'da çok özel indirimlerle!


Herry

Herry


Herry, kadınları nasıl mutlu edeceği sorusunun cevabını tüm dünyayı gezip, dünya modasından esinlenerek ve kadınlar için en özel ve özgün koleksiyonları yaratarak buldu. Herry ürünlerinin her detayını sizi düşünerek ayrıcaklı bir incelikle yaratmıştır. Herry, Trendyol.com'da çok özel fırsatlarla!


Uptown

Uptown


Erkekler için takım elbise, kravat, ayakkabı ve diğer aksesuarların markası Uptown, en güzel tasarımlarının süslediği koleksiyonları ile şimdi Trendyol.com'da!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Trendyol
  • Derimod
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları