Günün Grupfoni Fırsatı

Türkmen'den "Memory Foam" teknolojisi ile üretilen Visco yataklar %78 indirim ile Grupfoni'de! Kargo ücreti ödemeden bu yataklara hemen sahip olabilirsiniz.

"Memory Foam" teknolojili Visco Yataklar

Yatağınızdan kaynaklı omurga ağrılarına artık son! Visco yataklar vücudunuzun hareketine göre temas bölgesinde yumuşayarak vücudunuzun şeklini alır. Böylece temas alanlarında herhangi bir basınç olmadığından uykunuzun kalitesini arttırır. Bu yepyeni teknoloji yatak teknolojisinde bir çığır açtı. Vücudunuzun şeklini alıp uyku kalitenizi maksimum seviyeye yükselten “Memory Foam” teknolojisi ile tanışın ve yataklarınızdan kaynaklı olan ağrı ve problemlerden kurtulup rahat bir uykunun tadını çıkarın! Visco yataklarda yay bulunmaz. Tamamen sünger ve visco adı verilen günümüzde yatak teknolojilerinde yaygın olarak kullanılan bir hammaddeden oluşur. Yatak yüzeyi örme kumaş kullanılmış kılıfla kaplıdır, arzu edildiğinde kolayca çıkarılıp yıkanabilir. Omurganızı destekler, uyku problemlerini minimize eder. Ebatları 90x190'dan 249 TL ile başlayan yatakların fiyat aralıkları boyutlarına göre değişmektedir. %78 Grupfoni indirim fırsatı ile siz de en kaliteli yataklara en uygun fiyatlarla sahip olun.

Grupfoni Fırsatı

Bu fırsat 25 Ağustos – 25 Ekim tarihleri arasında iki ay boyunca geçerlidir. Kargo bedeli ücrete dahildir. Fırsat gerçekleştiği takdirde ürünlerin teslimi 5 Eylül'den itibaren yapılacaktır. Yataklar iki yıl garantilidir. Bu fırsattan herkes istediği kadar satın alabilir ve sevdiklerine de hediye edebilir.

Grupfoni – Türkmen Yatak Fırsatı'ndan Nasıl Yararlanılır?

Fırsattan yararlandığınız takdirde 17 haneli kullanıcı kodunuz eposta ve SMS yoluyla tarafınıza bildirilecektir. Bu kodu [email protected]lya.com adresine iletişim bilgileriniz ve seçilen yatağa ilişkin bilgileri göndermeniz gerekmektedir.
Türkmen Mobilya'nın Grupfoni ayrıcalığı ile size ulaştırdığı bu fırsat kaçmaz. Visco yatak fırsatını yakalamak için geç kalmayın!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Grupfoni
Yorumlar
blog comments powered by Disqus