Türkan Şoray yeni dizi için Sultan olacak!

Türkan Şoray yeni dizi için Sultan olacak! Galeri

Türkan Şoray yeni dizisiyle ekranlara çok yakında geri dönüyor...

'Gümüş Lale' dizi'de oynayacak!


TRT'de yayınlanacak olan Türkan Şoray'ın yeni dizisi 'Gümüş Lale' adını taşıyor ve Sultan lakabıyla anılan Türkan Şoray bir Osmanlı sultanını canlandıracak.

Sultan rolü için daha önce Demet Akbağ aday gösterildi, yanlız ATV'de yayınlanan 'İstanbul'un Altınları'dizisinde rol aldığı için Demet Akbağ Sultan rolünü red etmek zorunda kaldı. 'Gümüş Lale' dizi yapımcıları bunun üzerine Türkan Şoray ile anlaştı.Türkan Şoray yeni dizi'de Hazım Körmükçü ve Tolga Karel gibi oyuncularla çalışacak.

Türkan Şoray bir SULTAN!

Türkan Şoray filmleriyle ve dizileriyle bugüne kadar çok büyük başarıya ulaştı. Şoray hanım oyunculuk performansıyla ve güzelliği ile çok beğenilen ve sevilen sanatçı! Uzun yıllardan beri televizyonda oynayan Türkan Şoray filmleri hiç bıkkınlık getrimedi. Seyirciler ve Türkan Şoray hayranları onu keyifle izliyorlar. Zaman geçsede Türkan Şoray güzelliğini hiç kayıp etmedi, çünkü onun güzelliği bir başka!

Bir çok filmde Sultan adını taşıyan Türkan Şoray yeni dizi'si için Osmanlı Sultan hanımı olacak. 'Gümüş Lale' adlı dizinin tam olarak ne zaman TRT ekranlara geleceği henüz belli değil. Ama umuyoruz Türkan Şoray yeni dizisiyle çok yakında bizlerle olacak...

Biraz nostalji'ye ne dersiniz? Eski günlere geri dönmek ve Türkan Şoray filmerini izlemek isterseniz tıklamanız yeterlidir!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları