ŞehriKeyif ve ŞehriKeyif Üyelik

ŞehriKeyif ve ŞehriKeyif Üyelik Galeri

Sosyal bir satın alma platformu olan ve %90'lara varan fırsatları ile ŞehriKeyif, her gün yüz binlerce insan tarafından ziyaret edilmektedir. En uygun fiyatlı en kaliteli kampanyaları bulabilmek için her şeyin bir sayfada toplandığı ŞehriKeyif'in size sunduğu kaçırılmaz fırsatları yakalayın.

ŞehriKeyif Sizin Şehir Rehberinizdir

ŞehriKeyif Sizin Şehir Rehberinizdir

Şehirlerin en gözde otel, kafe, restoran, güzellik salonlarından; en popüler mağazalara, konser ve sinema biletlerine kadar her türlü sosyal ya da bireysel etkinlik fırsatları mevcuttur. Sadece eğlence ve sosyal hayat değil, ayrıca kuru temizleme, araba bakımı gibi hayatınızı önemli ölçüde kolaylaştıracak önemli hizmetler de yine ŞehriKeyif'te! Ya da kariyerinize ve akademik hayatınıza yardımcı olacak program ve kurslar. Her türlü fırsat burada! Bugün şehirde neler olup bitiyor? Bugün nerede ne var? Bugün ne yapsam? Sorularına cevap verecek olan ŞehriKeyif aslında size şehir rehberliği yapıyor. Hangi popüler mekanların hangi fırsatları sunduğu günbegün ayağınıza geliyor. Size sadece tüm bu etkinlikler içerisinden sadece seçim yapıp gününüzü planlamak kalıyor. 

Neden ŞehriKeyfi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü bu platform sadece kupon satmaz. Üyelerin memnuniyeti ve mutluluğu da en önde gelir. Üyelerden gelen eleştiri ve öneriler doğrultusunda her gün daha iyiye gitmeyi amaç edinmiştir. Önemli olan çok fazla fırsat sunmak değil, memnun kalınacak fırsatları sunabilmektir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan işletmeler ile uzun vadeli ilişkiler kurulur. Bu işletmelerin fırsatları büyük indirimler ile sunulurken, sözü verilen hizmetin de eksiksiz yerine getirilmesi gerekir. Fırsat sunulmadan önce pazar araştırması yapılır. Fırsatların fırsat gibi görünmesi değil, gerçekten bir fırsat olması çok önemlidir. İşletmelerin hizmet bedelini yüksek gösterip, daha sonra fırsat yaratmak adına fiyatlarını aşağıya çekmesi kabul edilemeyecek bir yöntemdir. Müşteri desteği çok önemlidir. Gelen her eposta ve telefon cevaplandırılır ve müşteri sorunları çözülür. Bu yüzden çağrı servisi sadece haftaiçi değil haftasonu da hizmet vermeye devam eder.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları