AlaMarka – AlaMarka Üyelik

AlaMarka, dünydaki en gözde markaların en özel fırastlarını bir araya getirdiği üyelik sistemi ile çalışan, kapalı sistem bir alışveriş kulübüdür. Moda ve trendleri sadece üyelerine sunan lüks yaşam portalıdır.

AlaMarka Üyelik

AlaMarka'da iki tip üyelik söz konusudur. Bunlar Boutique ve Kampanya şeklindedir. Kampanya bölümü herkese açık, ulaşımı mümkün ve direk üyelik mümkün iken, Boutique üyeliği davetiye esasına dayanır. Kampanya bölümünden üye olan kişiler üyelikleri onaylandıktan hemen sonra alışverişe başlayabilir ve diledikleri gibi alışveriş yapabilirler. Kampanya bölümünde sınırlı sayıdaki ürünler kısa zamanlı olarak en avantajlı fiyatlar ile üyelere sunulmaktadır.AlaMarka tarafından Boutique'e davet edilen kişiler ise, dünyanın en iyi markalarının sunduğu fırsatlara yıl boyunca en uzgun fiyatlarla erişim hakkı elde ederler. Boutique üyeleri kampanya bölümünde de istedikleri gibi alışveriş yapabilmektedirler.

AlaMarka'da hemen şimdi bir hesap oluşturabilir, üye olarak AlaMarka'nın sunduğu en özel kampanya ve fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli, güvenli ve lüks alışverişin adresi bu siteye hemen ulaşıp, tek bir adresten bütün kaliteli ve seçkin markalara ulaşabilirsiniz.

Aşağıda AlaMarka kadın ve erkek markalarından bir kaçı gösterilmektedir.
AlaMarka Kadın

FLY Ayakkabı

FLY Ayakkabı

Fly Ayakkabı, hem günlük hayatınızdaki konforunuzu, hem de özel gecelerinizdeki şıklığınızı düşünerek yepyeni bir koleksiyon hazırladı. Fly ayakkabı, yaz ayı serisi ile AlaMarka'da sizlerle!

Silk&Cashmere

Silk&Cashmere

Silk&Cashmere %100 ipek ve kaşmir kıyafetleri ile sade, şık ve rahat bir koleksiyon sunuyor. Farklı beden ve renk seçenekleri bulunan Silk&Cashmere, AlaMarka'da sizlerle!

Boccia

Boccia

Boccia erkekler için birbirinden güzel tasarımlara sahip kol saatleri koleksiyonuyla AlaMarka'da sizlerle! Bulunduğunuz ortama ve size uyacak olan uygun modeli bulmak için Boccia kataloğuna bir göz atmanız yeterli.

Puma & Kappa

Puma & Kappa

Puma & Kappa 2011 yaz koleksiyonu AlaMarka'da! En özel fiyatlarla, yaz aylarında en rahat ayakkabıları giymenin mutluluğunu yaşayın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları