Hülya Avşar'ın Geçmiş Olsun yeni şarkısı!

Hülya Avşar'ın Geçmiş Olsun yeni şarkısı! Galeri

Hülya Avşar'ın Geçmiş olsun adlı single'ı beğeniliyormu?
Hülya Avşar son günlerde neler yapıyor?

Birkaç gündür Hülya Avşar'ın Geçmiş olsun adlı single'ı müzik marketlerin raflarında yerini alıyor. Dinleyicilerin fikirleri yeni şarkı konusunda biraz değişiyor. Kimi Geçmiş olsun şarkısını çok beğeniyor, kimi Hülya Avşar'ın yeni şarıkısını duyunca hayalkırıklığı yaşadı. Bildiğiniz gibi sade müzik konusunda değil, her konuda olduğu gibi insanların zevkleri değişir bu yüzden Hülya Avşar'ın Geçmiş olsun adlı single için başarısın devamını diliyoruz.

Sesi ve görüntüsü ile sevilen güzel sanatçı Hülya Avşar Geçmiş olsun adlı şarkısı için yoğun çalıştı. Televizyon programların yanı sıra birde single çıkarttı güzel Avşar kızı. Bu arada Ramazan ayı nedeniyle yoğun konser günleride unutmamalı. Hülya Avşar ayrıca Ramazan Bayramın ikinci günü Kıbrıs'ta sahne alacak. Düzenlı ve sık tempoyla çalışan Hülya Avşar yeni single'i için çok mutlu. Geçmiş olsun adlı şarkısı'nın söz ve müziği Deniz Seki'ye ait.

Hülya Avşar'ın Geçmis olsun adlı şarkısını dinlemek isteyenler için video klip'i tıklamaları yeterlidir!Artık Tüm müzik marketlerinde Geçmiş olsun single'ı almanız mümkün...

www.hulyaavsar.biz

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları