Evim.net – Evim.net Üyelik

Evim.net – Evim.net Üyelik Galeri

Evim.net evinizin ihtiyaçlarına yönelik yapacağınız alışverişleriniz için, ev konusunda uzmanlaşmış markaların ürünlerini %70'lere varan indirim fırsatları sunan “özel alışveriş” sitesidir. Evim.net sloganı “Evinizin çok özel alışveriş kulübü” ile, dekorasyon ve ev tekstili kaliteli ürünleri bulabileceğiniz seçkin ve güvenilir bir alışveriş sitesidir.
Mağaza mağaza dolaşmaya gerek olmadan zahmetsiz bir şekilde zaman kaybetmeden keyifli bir alışveriş sizleri bekliyor. Evim.net üyelerine dünyaca ünlü markaların düzenlediği kampanya fırsatlarını evinize getiriyor. Evim.net sadece üyelerinin alışveriş yapabileceği en seçkin markaların ürünlerini %70'lere varan indirimler ile 2-7 gün arası sürelerle satışa sunan kapalı devre bir alışveriş sistemidir.

Evim.net Üyelik

Evim.net'e davetiyeye gerek duymadan buradan direk olarak üye olabilir, eviniz için doyasıya alışveriş yapıp en uygun fırsatlar ile evinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

Evim.net Ürünleri

<a href='http://www.indirimlr.com/ozel-alisveris-firsatlari/' target='_self'>Evim.net Ürünleri</a>

Mobilyalar, ev tekstili, halı, kilim, elektronik ev eşyaları, mutfak gereçleri, mumlar, oda kokuları, dekoratif süslerden aklınıza gelemeyecek ve evinizin detaylarını tamamlayacak olan ürünlere kadar her şeyi Evim.net'te bulabilirsiniz.

Alışveriş Çekleri

<a href='http://www.indirimlr.com/ozel-alisveris-firsatlari/' target='_self'>Alışveriş Çekleri</a>

Arkadaşlarınızı özel fırsatlara davet ettiğinizde sınırsız sayıda alışveriş çeki kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızın yapacağı ilk alışverişten 10 TL değerinde alışveriş çeki kazanacaksınız. Bu yolla hem siz hem çevrenizdeki insanlar karlı çıkabilirler. Ne kadar fazla arkadaş davet ederseniz o kadar çok alışveriş çeki kazanacaksınız. Bunun için üye olduktan sonra mutlaka “davetiye gönder” bölümünü ziyaret etmeyi unutmayın. Kazanılan alışveriş çekleri özel fırsatların hepsinde kullanılabilmektedir. Ancak bazen bazı ürünler için istisnai durumlar olduğunda, alışveriş çekinin kullanılamayacağı ürün özellikleri kısmında belirtilmektedir.

Seçeceğinizin ürünün tutarının alışveriş çekinden daha düşük olmamasına dikkat ediniz ve ayrıca kargo bedeli de alışveriş çeki ile ödenemez. Eğer alışveriş çeki ile ürünün fiyatı aynı ise bu durumda sadece kargo bedelini ödeyerek bedava alışveriş yapabilirsiniz.
Evim.net “Evinizin çok özel alışveriş kulübü”'ne hemen şimdi üye olun fırsatları kaçırmayın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları