Ramazan Bayramı için El Yapımı Çikolata

Ramazan bayramı geliyor. Bir diğer deyişle Şeker bayramı. Şeker ve çikolatalar dört bir yanda raflarda yerlerini almaya şimdiden başladı. Renkli renkli ambalajlarında şeker ve çikolatalar günümüzün en sevilen yiyeceklerinden. Groupon şehir fırsatı sizlerin işini kolaylaştırıyor. Çarşı çarşı, pazar pazar dolaşıp Ramazan bayramı için çikolata ve şeker aramak yerine, şehirfırsatının bu çok özel fırsatından yararlanın. Groupon'la Ramazan bayramınıza lezzet ve keyif katın!

Groupon Şehir Fırsatı'nın Cocco Gusto'dan El Yapımı Çikolata Fırsatı

Groupon Şehir Fırsatı'nın Cocco Gusto'dan El Yapımı Çikolata Fırsatı

Cocco Gusto'dan arzunuza göre seçeceğiniz özel kutuda madlen çikolata veya el yapımı çikolata sadece 15 TL. Hem kendi eviniz için satın alabilir hem de bayram ziyaretlerinde sevdiklerinize hediye olarak götürebilirsiniz. Siz de sevdiklerinize Ramazan bayramında tatlı bir hediye vermek istiyorsanız, Cocco Gusto'nun çok özel çikolata tarifleri ile hazırladığı eşsiz lezzetlere ortak olun.

Şehir Fırsatı Groupon Çikolata Fırsatı'ndan Nasıl Yararlanılır?


Fırsat 24 Ağustos - 24 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Bir kişi en fazla beş groupon kullanabilir ancak istediğiniz kadar satın alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Fırsattan yararlandığınızda, süre bitiminde eposta adresinize groupon kodunuz postalanacaktır.

Cocco Gusto

Her yaştan insanın karşı koyamadığı bu lezzet, asırlar öncesinde ilk olarak içecek olarak tüketildi. Ancak şimdilerde çikolata, en popüler yiyeceklerden bir tanesi. 1991'den bu yana çikolata üretimi yapan Cocco Gusto, kaliteye önem verdiği ve zevkli seçeneklerle müşterilerinin karşısına çıktığı için özel bir marka olmuştur. Çikolata yapımını hijyenik koşullarda, kaliteden ödün vermeden gerşekleştiren firma; ürün çeşitliliği ile de en gözde el yapımı çikolata üreticilerinden bir tanesi. Cocco Gusto'nun şehir fırsatı aracılığı ile gerçekleştirdiği Ramazan bayramı için çok makul fiyatlar ile sunduğu el yapımı çikolata veya madlen çikolata fırsatından geç kalmadan yararlanın siz de şeker gibi bir şeker bayramı geçirin.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Şehir Fırsatı
Yorumlar
blog comments powered by Disqus