Ünlüler Bayramda nerede olacak?

Ünlüler Bayramda nerede olacak? Galeri

Ramazan Bayramın yaklaşmasıyla, ünlüler nerede sahneye çıkacak sorusu da artıyor.Birbirinden ünlü isimler Bayram için ne planladıklarını sizlere şimdi açıklıyoruz.

İşte Ünlülerin Bayram programları 2011:

Sibel Can Bayram'da nerede?

Son haftalarda en yoğun calışanlar arasında bulunan güzel şarkıcı Sibel Can Bayramın birinci günü Antalya'da. Bayramın ikinci günü ise Kıbrıs'ta ve üçüncü günü de Bodrum Amfi Tiyatro'da sahne alacak.Hülya Avşar hangi sahne'de olacak?

'Geçmiş olsun' adlı single ile muhteşem dönüş yapan Hüylya Avşar müzik dünyasına merhaba dedi. Güzel sanatçı Bayram günlerini yoğun çalışarak geçirecek. Hülya Avşar Bayramın ikinci günü Kıbrıs'ta sahne alacak.Sezen Aksu Ramazan Bayramı için ne planladı?

Yaz boyunca muhteşem konserler veren Minik Serçe Ramazan Bayramında Kıbrıs'ta sanatçı arkadaşlarına eşlik edecek.

Kenan Doğulu Bayram'da yine çoşturacak!

Son zamanlarda Amerika ve Türkiye arasında yoğun tempoyla çalışan Kenan Doğulu, Bayramın üçüncü günü Kıbrıs'ta sevenleri ile buluşacak.Ferhat Göcer Kıbrıs'ta olacak!

Yeni albüm için hazırlık aşamasında olan Ferhat Göcer Ramazan Bayramın birinci günü Kıbrıslılara romantik bir gece yaşatacak.

Petek Dinçöz Bayram'da tatil yapacak!

Ramazan Bayram'ın ilk iki günü'nü tatil yapacak Petek hanım. Üçüncü günü ise İzmir Ali Ağa Festivali'nde hayranlarıyla buluşacak.

Ayna grubu Bayram'da nerede sahne alacak?

Bu hafta yeni albüm çıkaracak olan Ayna grubu Bayramın ikinci günü Ordu'da açık hava konseri verecek.

Ajda Pekkan yine harika performans sergiliyor!
Bu yaza damgasını vuran Ajda Pekkan hem performansıyla hem sahne kıyafetleriyle dillere destan oldu. Süperstar Ajda Pekkan Bayramın ikinci günü Kıbrıs'ta sahne'de olacak.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları