Cem Yılmaz

Cem Yılmaz GaleriÜnlü komedyen Cem Yılmaz eğitimi destekliyor!

'Eğitim şart' diyen Cem Yılmaz eğitime katkıda bulunmak için 'Yılmazca' adlı özel bir gösteri hazırladı.

Gayrettepe Rotary Kulübü ve 4. Grup Rotary Kulüpleri tarafından organize edilen gösteri, 10 Nisan Pazar akşamı saat 19.00'da Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde sergilenecek! Cem Yılmaz'ın gösterisi hiçbir ücret almadan gerçekleştirilecek ve elde edilen bağış geliri, Ataşehir Rotary Sağlık Meslek Lisesi’nin tamamlanması ve Nesin Vakfı Matematik Köyü'ne bir 'matematik evi' yapılması için kullanılacak!

Cem Yılmaz kim?

23 Nisan 1973'de İstanbul'da doğan Cem Yılmaz, 11 yaşına kadar Kocamustafapaşa – Samatya'da yaşadı! Ünlü sanatçının hayatı karikatür çizmeyle başladı ve ilk gösterisini Mayıs 1995'de Leman Kültür Merkezi’nde yaptı! Daha sonra gösterileri Beşiktaş Kültür Merkezi'nde devam etti ve binlerce kişinin ilgisini çekmeyi başardı!

Bugün ise Cem Yılmaz'ın çeşitli yeteneklere sahip olduğu gözden kaçmıyor!
Kendisi komedyen, oyuncu, müzisyen, karikatürist, senarist ve yönetmen olarak karşımıza çıktı ve sinema alanında büyük başarılar elde etti! Ayrıca Panasonic, Telsim, Mavi Jeans veya Doritos gibi ünlü markalar için reklam filmlerinde de oynadı!

Şuan ise Cem Yılmaz yeni bir proje için hazırlanıyor! Ünlü yönetmen Ferzan Özpetek'in sonbaharda çekmeyi planladığı 'Sonra Ağlayacağım' filminde Cem Yılmaz'ın rol alacağı açıklandı! Bilgilere göre Monica Belluci ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimler de filmde yer alacak!


Cem Yılmaz'ın oyunculuk performansını yine merakla bekliyoruz...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları