Zara 2011 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu

Havaların tekrar soğumaya başladığı şu günlerde, ünlü markaların mağazalarında yer alan cıvıl cıvıl ilkbahar/yaz koleksiyonları içimizi bir nebze de olsa ıstıyor. Kelebkleri uçuşturan, çiçekleri rengarenk açtıran koleksiyonlardan biri de Zara Giyim'in 2011 İlkbahar/ Yaz Koleksiyonu.

Zara 2011 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu

2011 İlkbaharında pastel ve canlı renklerin bir arada görüldüğü Zara koleksiyonunda, bol kesim ispanyol paça pantolonlar, mini iki yandan cepli etekler, blazer ceketler, ipek bluzlar, uzun ve bol etekler ve mini etekler yer alıyor. 80'li yılları modasının etkileri görüldüğü koleksiyonda, etek ve pantolonlarda daha çok yüksek bel kullanılmış. Trençkot modası bu baharda da devam ediyor, trençkotlara. Kış sezonunun gözdelerinden şort, tayt ve streç pantolon ve jean de çok çeşitli renklerde bahar coşkusunu hissettiriyor. Zara'nın bu yılki tasarımlarında kırmızı ve turuncu gibi güçlü renkteki jean ve pantolonları dikkat çekiyor. Koleksiyonun popüler renkleri fuşya, turuncu, kırmızı, turkuaz, beyaz, camel ve ecru. Cesur renklerin sade çizgilerle harmanlandığı koleksiyonda
Elbiseler ve trikoların pastelin yanı sıra canlı ve parlak renk seçenekleriyle kullanılması bu sezon bir çok rengin trend olduğunu yansıtıyor. Zara mağazalarında bu sezon yine keşfedilecek çok şey var, alışverişe çıkmadan önce internet sayfası www.zara.com'da yeni elbise, ayakkabı, trençkot ve diğer ürünleri rahat rahat inceleyebilirsiniz. (GT)

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zara
  • Pastel
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Moda ›