Türkiye Hilton Otelleri


İstanbul'da boğaz manzaralı otel, Taksim ve Nişantaşı'na yürüme mesafesinde olup Atatürk Havaalanı'na 30 dakika uzaklıktadır. Hilton İstanbul Türkiye'nin ilk beş yıldızlı Uluslararası otelidir. 499 odası mevcut ve tüm odalar Boğaz, Sultanahmet ya da bahçe manzaralı geniş balkonlara sahiptir. Beş yıldızlı açık yüzme havuzu, 27 toplantı odası ve 3000 kişi kapasiteli Hilton Kongre ve Sergi Merkezi ile Hilton İstanbul, iş seyehatleri ya da aile tatilleri için idealdir.

Hilton İstanbul

Hilton İstanbul


Hilton İzmir

Hilton İzmir


Denize yakın, İzmir'in merkezinde, körfez ve deniz manzarası ile Hilton İzmir, İzmir Havaalanı'na 20 dakika, eğlence ve alışveriş merkezlerine beş dakika uzaklıktadır. 380 odaya sahip ve İzmir Körfezi'nin göz kamaştıran manzarasına sahiptir.


Hilton Kayseri

Hilton Kayseri


Kayseri'nin ilk beiş yıldızlı Uluslar arası otelidir. Erciyes Dağı'nın eşsiz manzarasına sahiptir. Erciyes kayak merkezine 20 kilometre, havaalanına 6 kilometre ve Kayseri'nin merkezine ise yürüme mesafesindedir. Hilton Kayseri 212 odaya sahiptir.


Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa

Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa


Cennet Koyu'nda bulunan Hilton Bodrum, 494 odası ile tatilcilere en unutulmaz tatil anılarını sunacak konfor, kalite ve rahatlıklatır. Özel kumsal ve koyu, Ege'yi kucaklayan terasları ile Cennet Koyu'ndaki cennet bir oteldir.


Hilton Dalaman Resort & Spa

Hilton Dalaman Resort & Spa


Havaalanına sadece 10 dakika uzaklıktaki Hilton Dalaman, 410 odası, açık ve kapalı havuzları, tenis kortları, 6000 metrekarelik spa alanı ile tatilcilere vardıkları andan itibaren derin bir rahatlık ve huzur veriyor.


Adana HiltonSA

Adana HiltonSA


Taş Köprü manzaralı Adana HiltonSA, 308 odaya sahiptir. Şehir merkezine 3, havaalanına ise 5 kilometre uzaklıktadır. Hem iş hem de tatil için uygun olan Adana HiltonSA, misafirlerine konforlu bir ortam sunmaktadır.


Ankara HiltonSA

Ankara HiltonSA


Ankara HiltonSA, merkezi bir konumdadır. Kızılay'a 7 dakikalık bir yürüme mesafesindedir. Toplamda 315 odası ile Ankara HiltonSA, iş ve alışveriş merkezlerine de mesafe olarak çok yakındır.


Hilton Garden Inn Mardin

Hilton Garden Inn Mardin


Hilton Garden Inn Mardin, Ekim 2011'de açılacaktır. Dünya'da kültür mirası bakımından dokusu bozulmamış olan üç şehirden bir tanesi Mardin'dir. Mardin'in yeni yerleşim merkezinde bulunan Hilton Garden Inn Mardin, tarihi mekanlara 4, havaalanına ise 20 dakika uzaklıktadır. Toplamda 162 odası bulunan otel, tarihin beşiği Mezopotamya'da konuklarını bekliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları