Grupanya'dan Avior Sıkılaştırıcı Jel ile Selülitlere Son!

Grupanya'dan Avior Sıkılaştırıcı Jel ile Selülitlere Son! Galeri

Grupanya yine her zamanki gibi en özel fırsatları ayağınıza getiriyor! Bu çok özel grupanya fırsatı ile fazla kilolara, selülitlere ve sarkmalara son verin! Hiçbir yan etkisi olmayan ve Tubitak kurumunca onaylı sizi istediğiniz inceliğe kavuşturacak olan Avior Sıkılaştırıcı jel sadece 19,90 TL! Fazla kilolarınız mı var? Selülitlerinizden şikayetçi misiniz? Şimdiye kadarki gelmiş geçmiş tüm jelleri unutun. Şimdi artık yepyeni bir incelme yöntemi olan ve Lidegel yosun jeli olarak da tanınan Avior Sıkılaştırıcı Jel var. Bu jel ile ideal görünüme sahip olabilir ve sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Pakette 30 adet tek kullanımlık jel bulunmakta ve uzun süreli bir kullanım fırsatı sunmaktadır. Bu jel 13 önemli doğal ekstrattan oluşur. Bunlar hem cildinizi gençleştirir hem de bölgesel incelme sağlar, selülitleri giderir ve sarkmalara da son verir.

Selülit ve Fazla Kilolar için Avior Sıkılaştırıcı Jel

Bu jel selilütlerinizi yok eder, bölgesel incelme sağlar, yağlanmaları giderir, cildinizi sıkılaştırır, kan dolaşımınızı hızlandırır, cilde ferahlık ve canlılık verir, yapısındaki antioksidan ile cildinizi gençleştirir, cilt düzeyini düzleştirir ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Bu grupanya fırsatı 19 Ekim 2011 tarihine kadar geçerlidir. Fırsat kodu arzulanan miktarda alınabilir ve ürün siparişi verilebilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. 10 ml lik 30 paketten oluşan jel için kargo tüm Türkiye'ye ücretsizdir ve teslimi yedi gün içerisinde yapılmaktadır.

Avior Sıkılaştırıcı Jel Nasıl Kullanılmalıdır?

Uygulanacak bölgenin kuru ve temiz olmasına dikkat edilmeli. Sorunlu bölgeye günde iki kez masaj yaparak uygulanmalı, uygulandıktan sonra ise daha iyi bir sonuç elde etmek için bölge bir streç film ile sarılarak yirmi dakika süre ile bekletilmelidir. Jelin kullanımı istenilen görünüme ulaşılana dek sürdürebilir ve Avior Sıkılaştırıcı Jel'in hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Grupanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Vücut Bakım Malzemeleri ›