Groupon Şehir Fırsatı'nda Kaçırılmaz Speed Slicer Fırsatı!

Groupon Şehir Fırsatı'nda Kaçırılmaz Speed Slicer Fırsatı! Galeri

Şehir fırsatı groupon size süper hızlı doğrama seti orijinal Speed Slicer seti sunuyor. Bu çok özel süper hızlı doğrama seti şehir fırsatı farkı ile sadece 39,90 TL! Çok şık tasarımı ve kolay kullanımı ile Speed Slicer size mutfaklarınızda ustalığınızı sergileme imkanı sunuyor. Soğan, sarımsak gibi gıdaları çok çabuk doğrayın ve doğranmış olarak kapaklı kutularında saklayın. Şehirfırsatı'nın Garage Design'dan bir fırsatı olan Speed Slicer, kullanımı çok kolay, yer kaplamayan, kaymayan ayaklara sahip, yıkarken bıçaklarının güvenli ve kilitli bir hale getirilebileceği bir tasarıma sahip, keskin v şeklinde bıçaklara sahip çok özel ve mutfak işlerinizi inanılmaz ölçüde hafifletecek bir tasarımdır. Mutfağınızın kokusunu bozmadan yemek yapmanın keyfini yaşayın. Sert ya da yumuşak fark etmez kesimine ihtiyaç duyduğunuz her gıdayı aynı hassasiyetle doğrayan bu setle doğrama işkencesini zevkli bir hale getirin. Salatalık malzemelerinizi sadece Birkaç dakika içerisinde doğrayaral en lezzetli salataları hazırlayın! Groupon şehir fırsatının Garage Design'dan Speed Slicer hızlı doğrama seti çok özel fırsatı 23 Ağustos- 23 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.

Şehirfırsatı Speed Slicer Fırsatından Nasıl Yararlanılabilir?

Bu fırsattan istediğiniz kadar satın alabilir ve sevdiğiniz insanlara da hediye edebilirsiniz. Bu fırsattan yararlandıktan sonra epostanıza gelecek olan Groupon şehirfırsatı kodunuzu [email protected] adresine göndererek, Speed Slicer'ınızı ücretsiz kargo ile on iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.

Speed Slicer

İstediğiniz kesme kalınlığını ayarlayabileceğiniz, isterseniz jülyen bıçakları açabileceğiniz Speed Slicer'ı ayakları yüzeye yaslanacak şekilde ayarlayın ve kolu okların gösterdiği kesme yönünde döndürün. Bu basit işlem sonrasında mükemmel doğranmış ürünlerinizi elde edeceksiniz.

Ürün İçeriği

Groupon Şehir Fırsatı'nın sunduğu fırsat dahilindeki doğrama setinin içindekiler: Paslanmaz çelik V bıçak ve jülyen bıçakları, kolay tutma sapı, hazneli tutacak, seviyeli göstergeli saklama kabı, silikon kapak ve soyucu.

Yorumlar
blog comments powered by Disqus