Marmaris “tatilbudur.com” Fırsatı

Marmaris “tatilbudur.com” Fırsatı Galeri


Marmaris'in en güzel yerinde mavi ve yeşil renklerin iç içe yaşadığı, çam ormanlarının içinde Sunmaris Park Otel size muhteşem bir tatil sunuyor. Üç gece dört gün ya da beş gece altı gün olarak iki paket halinde seçenekleri bulunan Marmaris tatili “tatilbudur.com”dan!

“tatilbudur.com”dan İki Seçenekli Tatil Fırsatı

<a href='http://www.indirimlr.com/view/157613/' target='_self'>“tatilbudur.com”dan İki Seçenekli Tatil Fırsatı</a>

Her şey dahil konaklama, Marmaris tekne turu, Meşhur Kız Kumu tekne turu ve iki adet barlar turunun dahil olduğu birinci paket 17-28 Ağustos tarihleri arasında 282 TL ve 5-14 Eylül tarihleri arasında ise sadece 270 TL!

Yine her şey dahil konaklama, Marmaris tekne turu, Meşhur Kız Kumu tekne turu ancak ilaveten Jeep safari ve üç adet barlar turunun dahil olduğu ikinci paket ise 17-28 Ağustos ve 5-14 Eylül tarihleri arasında sadece 415 TL!

Sunmaris Park Otel

<a href='http://www.indirimlr.com/view/157613/' target='_self'>Sunmaris Park Otel</a>

Denize olan uzaklık 100 metre, otogara olan uzaklık 4 kilometre, havaalanına olan mesafe 90 kilometre, barlar sokağına mesafe iki kilometre ve şehir merkezine olan uzaklığı ise 1,5 kilometre olan Sunmaris Park Otel konumu itibari ile Marmaris'te çok iyi bir yerdedir. Birinci sınıf restoranı ile size hizmet veren otel, deniz ve havuz manzaralı odalara sahiptir. Bünyesindeki masa tenisi, dart, sağlık hizmetleri, kuaför, dövme salonu, mini-market, bilardo, spor salonu, sauna, Türk hamamı, araç kiralama, her gece animasyon gösterileri gibi aktivitelerle size unutulmayacak bir tatil fırsatı sunan otel, odalarındaki konfor ile de tatilinizi tamamlıyor.


“tatilbudur.com” Sunmaris Park Otel Marmaris Tatil Fırsatından Nasıl Yararlanılır?

Fırsatı satın aldığınız takdirde eposta adresinize gelecek olan on üç haneli güvenlik kodunuz bilet yerine geçerlidir. Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilir sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Ayrıca “tatilbudur.com” hesabınızda fırsatlarım linkine tıklayarak da biletinizi görüntüleyebilir ya da yazdırabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları