Gülben Ergen yeni albüm için zayıfladı!

Gülben Ergen yeni albüm için zayıfladı! Galeri

Gülben Ergen yeni albüm için tam 5 kilo verdi...Güzel sanatçı Gülben Ergen Yeni Albümü Hayat Bi Gün ile hayranlarına ve müzik severlere merhaba dedi. Gülben Ergen'in yeni albümü bugünden itibaren müzik marketlerin raflarında yerini alıyor.

Gülben Ergen'nin Hayat Bi Gün isimli yeni albümü 10'uncu albümü oldu. Yarı Çıplak isimli şarkısyla çıkış yapacak sevilen sanatçı. Gülben Ergen'nin Yarı Çıplak şarkısının söz ve bestesi Serdar Ortaç'a ait. 2011 yeni albüm için imaj değiştiren Gülben Ergen Saç rengini sarıya çevirdi ve albüm için tam beş kilo verdi, Yarı Çıplak adlı şarkısına bir klip çeken Gülben Ergen, Nihat Odabaşı imzalı bir çalışma yaptı. Güzel şarkıcının, klipteki mayolu görüntüleri çok beğenildi.Ayrıca Mustafa Sandal ile beraber söylediği Şıkır Şıkır şarkısı Gülben Ergen hayranlar ve dinleyiciler tarafından çok sevildi.

Eğer sizde Hayat Bi Gün adlı Gülben Ergen'nin yeni albümünü almak isterseniz, bugünden itibaren müzik marketlerinde bulabilirsiniz.


Gülben Ergen'nin yeni albümdeki şarkıları:


1. Gülben Ergen Masal Olalım
2. Gülben Ergen Vıdı Vıdı
3. Gülben Ergen Massuzcuktan
4. Gülben Ergen Şıkır Şıkır – feat. Mustafa Sandal
5. Gülben Ergen Tesadüf
6. Gülben Ergen Yarı Çıplak
7. Gülben Ergen Dünyaları Versem
8. Gülben Ergen Yok Acelem
9. Gülben Ergen Tesadüf (Akustik Versiyon)
10. Gülben Ergen Şıkır ŞıkırGülben Ergen yeni albüm ile ilgil herşey ve güzel sanatçı hakkında daha fazlası gulbenergen.com'da.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları