Şeker Gibi Grupfoni Ramazan Bayramı Fırsatı!


Şeker bayramı lezzeti, bugünkü grupfoni fırsatından geçiyor!


Bonnyfood'daki alışverişte kullanılabilecek 25 TL değerindeki hediye çeki bugün Grupfoni'de sadece 2,49 TL! 50 TL veya üzerindeki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bu fırsat kaçmaz! Ramazan Bayramı geliyor! Ramazan bayramı alışverişiniz Grupfoni yardımıyla Bonnyfood'tan!

Ramazan Bayramı Lezzet Çiçekleri

<a href='http://www.indirimlr.com/view/156466/' target='_self'>Ramazan Bayramı Lezzet Çiçekleri</a>


Ramazan bayramı ziyaretlerinizi unutulmayacak hale getirecek çikolata ve şekerlemeler ile sevdiklerinizle ağzınızın tadı yerinde bir ramazan bayramı geçirin. Bu fırsat 24 Ağustos- 21 Ekim tarihleri arasında geçerlidir. BonnyFood Lezzet Çiçekleri şubesi olan illerde teslimat özel soğutmalı araçlarla yapılacaktır olmayan illerde ise anlaşmalı kargo şirketlerinin araçları ile yapılacaktır.
Bayram boyunca sevdiklerinizin yüzünden gülümsemeyi eksik etmeyin. Bu özel günde Grupfoni fırsatını yakalayanlardan biri olarak Lezzet Çiçekleri'nin dünyası Bonnyfood'tan seçeceğiniz leziz hediye için sadece 2,49 TL ödeyin! Bu fırsattan istediğiniz kadar satın alabilir, sevdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz.


Bonnyfood – Hediyelik Lezzet Çiçekleri


Değer verdiğiniz birisine güzel bir hediye almak istediğinizde Bonnyfood yardımınıza koşuyor. Bonnyfood, hediyelerinizi özel mesajınızla sevdiklerinize teslim ederek sizleri mutlu eder, takdirleri toplamanızı sağlar. En kıymetli varlığımız olan zamandan tasarruf ederek, hediye arama bulma zahmetine hiç girmeden hediyenizi kolayca seçip siparişini verebilirsiniz. Bonnyfood Lezzet Çiçekleri şubelerinin bulunduğu illerde sipariş teslimi aynı gün içerisinde yapılıyor.
Bonnyfood size sevdiklerize en farklı hediyeleri vermeniz için çok şaşırtıcı alternatifler sunuyor. Tebrik, kutlama, doğumgünü gibi tüm özel günleri daha da özel hale getirecek olan Bonnyfood ürünlerini tercih edin.

Grupfoni Ramazan Bayramı Fırsatından Nasıl Yararlanılıyor?

Grupfoni fırastını satın aldıktan sonra fırsat gerçekleştiğinde on yedi haneli kullanıcı kodu tarafınıza eposta ve sms ile ulaştırılacak. Ayrıca grupfoni hesabınızda kuponlarım kısmından da bu koda ulaşmanız mümkün.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları