Yabancı Dil - İngilizce öğren!


Yabancı dil öğrenmeyi zevkli hale getirmek ister misiniz? Online dil eğitimi ile avrupa dillerinden dilediğiniz herhangi birini (Amerikan İngilizcesi, İngiliz İngilizcesi, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Almanca, Flemenkçe) “Tell Me More” portalı ile kolayca ve zahmetsizce öğrenebilirsiniz.
Bu bir yıllık online yabancı dil eğitimi 1.248 TL yerine sadece 59 TL ve seçeceğiniz ikinci bir dil de 1 yıl hediye! Bu program öğrencilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Dilerseniz yedi gün yirmi dört saat ulaşabileceğiniz sistem size okuma, yazma, dinleme ve konuşma fırsatları sunmaktadır. Dünyada her yıl ödül alan “Ses Tanıma Sistemi” ile telaffuzunuz orijinal dilden farksız olacak. Portalın arayüzünü Türkçe kullanabilirsiniz.

İngilizce ya da diğer Avrupa Dillerini En Kolay Yolla Öğren!Amerikan İngilizcesi, İngiliz İngilizcesi, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Almanca, Flemenkçe dillerinden herhangi birini size uyan saatlerde sınıfa gitmeye gerek duymadan, yol için masraf yapmadan, coğrafi konumunuza göre sıkıntılar yaşamadan ve en yoğun iş tempolarında dahi kolayca uyarlayabileceğiniz bu mucize öğrenim programı ile öğrenebilirsiniz.
“Tell Me More” bugün dünyada yetmiş iki farklı ülkede, sekiz milyon kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Avrupa Dilleri


Bünyesinde üç farklı iş kolunu barındırır. Avrupa Dilleri; Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetleri, Türkiye'de Yabancı Dil Kursları, Hoca Destekli interaktif Yabancı Dil Eğitim Hizmetleri veren Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 1991'den bu yana hizmet veren bir eğitim kurumudur. Yabancı dil portalların bulunduğu sunucuların tamamı Avrupa Dilleri'ne ait olup, hızlı ve teknolojik altyapıya sahiptir.

İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!


İngilizce, dünya dili ve herkesin ihtiyacı olan ilk yabancı dil. İngilizce öğrenme portalında ayrıca iş ingilizcesi ile işiniz için gerekli olan ingilizceyi destekleyebilir ya da kolayca öğrenebilirsiniz.
Başlangıçtan ileri düzey seviyeye kadar 2000 saat ingilizce eğitimi, 15,000 ingilizce kelimeler, 2200 cümle içeren 144 interaktif diyalog, 10,000'den fazla alıştırma ve daha bir sürü olanağın sunulduğu programa ulaşmak çok kolay. Avrupa Dilleri'nin sunduğu bu fırsatı kaçırmayın siz de ingilizce öğrenin!

Bu fırsattan yararlanmak çok kolay!


Fırsatı satın aldıktan sonra eposta adresinize gelecek olan on üç haneli ve bilet yerine geçecek olan “Fırsat Kodunu”nuz ile portala giriş yapabilir ve yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları