Nilüfer'den '12 Düet' Konseri

Nilüfer'den '12 Düet' Konseri Galeri


Nilüfer, 'Aile İçi Şiddete Son' kampanyası için 9 Mart'ta İstanbul Kongre Salonu'nda sahne alacak.
Hürriyet gazetesinin kampanya kapsamında üç yıldır düzenlediği Konserler bu yıl Nilüfer'le devam ediyor. Gelirinin Aile İçi Şiddete Son! Acil Yardım Hattı’na bağışlanacağı konser, her yıl olduğu gibi Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde, 9 Mart’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak. Konserde Nilüfer’e '12 Düet' albümünde yer alan Rock grup ve solistleri eşlik edecek. Hatırlanacağı gibi Nilüfer kısa süre önce piyasaya çıkan albümünde Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Gece Yolcuları, Yüksek Sadakat, Badem, Rashit ve TNT gibi rockcu ve rock grupları ile birlikte artık klasikleşmiş diyebileceğimiz hit şarkılarını seslendirdi.

Aile İçi Şiddete Son!

Nilüfer'in ve diğer sanatçıların ücretsiz olarak destek verdiği organizasyondan elde edilecek tüm gelir, Aile İçi Şiddete Son! Acil Yardım Hattı'na aktarılmak üzere Aralık derneğine bağışlanacak.
Acil Yardım Hattı dört yıl önce aile içinde kötü muamele ve şiddete maruz kalan kadınlara hukuki, psikolojik ve güvenlikle ilgili destek sağlamak amacıyla açılmıştı. Yardım hattına dikkat çekmek için, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Zuhal Olcay ve Şevval Sam gibi ülkemizin önde gelen kadın sanatçılarının katıldığı 'Güldünya' adında bir albüm çıkarılmıştı. Açıldığı günden beri yüzlerce kadına destek veren Acil yardım hattı'nın telefon numarası: 0212 656 96 96.
Aile İçi Şiddete Son! kampanyasına destek vermek ve harika bir Nilüfer konserine gitmek isteyenler için bilet fiyatları şöyle: 1. Kategori - 112.00 TL - 2. Kategori - 89.50 TL - 3. Kategori - 67.00 TL - 4. Kategori - 56.00 TL - 5. Kategori - 45.00 TL. Yer: İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu, Şişli.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları