Birol Güven'in Seksenler dizi'de kim oynayacak?

Birol Güven'in Seksenler dizi'de kim oynayacak? Galeri

Sit-com türünde yeni dizi hazırlayan Birol Güven, Seksenler adlı dizi'deki yer alaçak olan oyuncuları açıklıyor.
MİNT prodüksiyon ve Birol Güven yeni bir sitcom için imza attı...Birol Güven yeni diziyi Twitter’dan duyurdu ve şözleri şu şekil oldu:
Uzun süredir üzerinde çalıştığımız yeni projemizin dekor aşamasına geldik dedi. 1980 senesinde Türkiye'de bazıların çok kötü anıları var ama aynı zamanda komik hikayeler de anlatılıyor. İşte biz o komik hikayelere odaklanıyoruz dedi Birol Güven.

Seksenler dizi'si neler anlatacak?

Seksenler adını taşıyacak olan yeni dizi'de, seksenlerin moda akımları, çizgi filmleri, küçük şarkıcılar furyası, susam sokağı, commodore 64, atari, merdaneli çamaşır makinesi, regulatörler, vatkalar, perma saçlari yani o dönemden aklınıza gelen ne varsa olacak. 80'leri yaşayan ve yaşamayan, herkesi eğlenceli bir yapım bekliyor, Kostüm ve dekor çalışmalarına başlanan Seksenler dizi'si için, yavaş yavaş bölüm konuları da netlesiyor. Ayrıca oyuncu kadrosunun bir kısımı açıklandı!Peki ünlü oyuncular kim olacak?

Ünlü oyuncular arasında Oya Aydoğan, Banu Alkan, Serpil Çakmaklı, Müjde Ar ve Itır Esen gibi önemli isimler yer alıyor. Güzel oyuncular Seksenler dizi de tam olarak hangi rol alaçakları ise henüz belli değil. Bu oyuncuların yanı sıra diğer ünlü isimler de kadro'da yer aldı. Faruk Peker, Kenan Kalav, Tolga Savacı, Yaşar Alptekin, Küçük Emrah ve Erol Köse gibi isimler kadro'da yerini buluyor.

Seksenler dizi'nin hangi kanalda yayınlanacağa ise daha kesin karar verilmemiş.Yalınz belli olan 'Çocuklar Duymasın' dizi'den bilinen 'Mustafali' yani Müfit Can Saçıntı Seksenler dizisini yönetecek.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları