Gökhan Özen yeni dizi için Rock Star oluyor!

Gökhan Özen yeni dizi için Rock Star oluyor! Galeri

26 Eylül 2011 de Gökhan Özen yeni dizi ile ekran'da...Kızların hayranı olan Gökhan Özen uzun zamandan sonra ekrana yeni bir proje ile geri dönüyor.


Gökhan Özen yeni dizi  'Yıldız Masalı' için rol aldı ve bundan çok keyif aldığnı söyledi. Daha önce de 'Sevda Masalı' adlı dizide oynayan genç şarkıcı oyunculuk bölümünde yetenekli olduğunu göstermiş oldu. Kamera karşısında her zaman profesyonel anlamda görünen Özen, hayatında farklı yapımlarıyla sağlıklı başarıya ulaşmış oldu. Bu güne kadar genç kızların hayranı olarak bilinen Gökhan Özen, sevenleriyle bağlantısı hiç bir zaman kopmadı. Hayranları ona ulaşması için, Gökhan Özen kendi web sitesin'de özel iletişim sağlıyor. Yakışıklı şarkıcının sayfasına üye olanlar, Gökhan Özen'le ilgili herşeyi öğrenip ve onunla özel bağlantı kurabilirler.

Gökhan Özen yeni dizi için hangi rolu alacak?


Gökhan Özen yeni dizi de  bir rock starı canlandırcak ve dizideki diğer başrol'un kim olacaği henüz belli değil. Merakla beklenen bu sorunun cevabı çok yakında çözülecek. 26 Eylül akşamı Gökhan Özen yeni dizi 'Yıldız Masalı' ile TNT programın'da olacak. Yakışıklı santaçı seyircilerin karşısına yine güzel bir dizi ile geliyor....

Muhteşem Albüm!

Genç sanatçı yine muhteşem bir albüm oluşturdu. Gökhan Özen'in 'Başka' adlı yeni albümü'nü kendi web sitesinden satın almanız mümkün olacak.

Gökhan Özen 24.08.2011 de Hatay'yn Dörtyol ilçesine bağlı Payas beldesinde düzenlenecek Ramazan şenliklerinde sevenleriyle buluşacak...


www.gokhanozen.com.tr

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları