Levi's 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Levi's 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Galeri


Levis'ın ilkbahar yaz koleksiyonunda son yıllarda kadınların favori pantolon modeli haline gelen Curve ID'de yenilikler var. Türkeçede kıvrım anlamına gelen Curve koleksiyonuna bu sezon yepyeni renkler ve paça alternatifleri eklendi. Üstelik koleksiyonda artık yüksek bel tercih edenler için yepyeni modeller de var.

Her kadına Levis kot


Curve ID serisi ile Levis, kadınlar için zor olan bir seçimi, daha kolay hale getiriyor. Bilindiği gibi jean seçmek çoğu kadın için bir kabustur; mükemmel kot pantolon modelini hala bulamadıysanız, bir de kadın vücut yapılarının farklılıklarına göre tasarlanan Curve serisi ile tanışın. Beden ölçüsü yerine beden şeklini esas alan tasarımlarda, Slight Curve (Zarif Kıvrımlar), Demi Curve (Doğal Kıvrımlar) ve Bold Curve (Çarpıcı Kıvrımlar) adını taşıyan üç farklı kalıp bulunuyor.
Slight Curve (Zarif Kıvrımlar) bele, basene ve baldırlara tam oturarak kıvrımlarınızı güzelleştiriyor ve kalçanıza sıkı oturuyor, fakat belinizi kesinlikle sıkmıyor.
Demi Curve (Doğal Kıvrımlar) vücudun tüm kıvrımlarını sarıyor ve bel kısmına mükemmel bir görünüm kazandırıyor.
Bold Curve (Çarpıcı Kıvrımlar) bedenin kıvrımlarının güzelliğini ortaya çıkarıyor ve gerçek kadın siluetini gözler önüne seriyor. Beli tam anlamıyla kavradığı için hiçbir boşluk bırakmadığı gibi, giyerken yukarı çekme ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. Levis Curve ID koleksiyonu ile kadınların kıvrımları artık daha güzel. (GT)

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları