Kitap al

Kitap al Galeri


Türkiye'de 7'den 77'ye herkes internetten kolayca kitap sipariş edebilir!

Yanlız bir tıkla istediğiniz kitaplar kapınıza kadar geliyor.

Maalesef bu hizmet fazla kullanılmıyor gibi gözüküyor! Kitap okuma alışkanlığı araştırmalara göre Türkiye'deki insanlarımız kitap okumayla ilgilli bir tembelik yaşıyor!

'Gallup' isimli firmanın araştırmalarına göre Japonya % 14, ABD % 12, Almanya % 11, İngiltere % 11iken, Türkiye % 0,01 olunca gerçekten üzücü bir durum oluyor!

Çeşitli internet siteleri online kitap satın alma imkanlarını sunduğu halde, insanlar daha farklı aktivitelerle meşgul olmalı! Mesela Türkiye'deki kütüphane sayısı 1412 iken kahvehane 570.000'i buluyor! Bu gerçekten inanılmaz değilmi? Buna göre: 49.500 kişiye bir kütüphane düşerken, 122 kişiye bir kahvehane düşmesi çok düşündürücü bir olay!Kitapokusak.com adlı internet sitesi kullanımı ise son derece sade ve kolay ve okuyucular için büyük avantajlar sunuyor! Siteye üye olduktan sonra dilerseniz kredi kart kullanarak tek çekim yada taksitli satış imkanlarından yararlanabilirsiniz! Sitede bulunan farklı fonksionlar sizi edebiyat dünyasındaki son gelişmelerden anında haberdar ediyor! Üstelik Kitapokusak.com sitesi bu hizmetin yanına bir de 30 TL ve üstü alışverişinizde hiçbir kargo ücreti ödeme kolaylığını getirdi.

Kitapokusak.com

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları