Leman Sam – Şevval Sam – Şehnaz Sam Konseri

Leman Sam – Şevval Sam – Şehnaz Sam Konseri Galeri

İki yıl önce inanılmaz performansları unutulamayan Leman, Şehnaz ve Şevval Sam yoğun istek üzerine yine sahneye çıkıyor.

Ünlü isimlerden oluşan anne ve kızlarının konseri yine tadı damaklarda bırakacağa benziyor. Aynı sahneyi tekrar paylaşacak olan Leman Sam ve kızları; Şevval Sam ve Şehnaz Sam, daha önce de aynı sahneyi iki yıl önce paylaşmıştı. Bu yıl ki konserleri 19 Ağustos 2011 Cuma akşamı Kuruçeşme Arena'da olacak. Bilet fiyatları ise şöyle: 1. Kategori - 87.50 TL, 2. Kategori - 77.50 TL,3. Kategori - 66.00 TL, 4.Kategori - 33.50 TL (Ayakta).
Üçlünün Hayatından Kesitler

Leman Sam

1951'de İstanbul'da doğan Leman Sam'ın iki kızı var. Müzik alanında kendine özgü tarzının yanı sıra türkü yorumuyla da beğeni toplamıştır. Doğal hayata çok önem vermektedir ve çok sayıda hayvan beslemektedir. Doğa ve hayvanlar konusundaki duyarlılığı arttırmak için çalışmalar yapar.

Şevval Sam

1973'te İstanbul'da doğmuş olan oyuncu ve ses sanatçısı olan Şevval Sam, annesinin izinde giderek sanatla içiçe bir çocukluk geçirmiştir. Şevval Sam, özellikle 93-98 yılları arasında televizyonda yayınlanan “Süper Baba” adlı dizi ile ünlü olmuştur. Bu diziden sonra da dizilerde ve sinema filmlerinde rol almaya devam eden Şevval Sam müzikten de uzak kalmamıştır. “Sek”, “İstanbul's Secrets”, “Karadeniz” albümlerini piyasaya çıkararak duru sesiyle herkesin beğenisini kazanır. Müzik hayatı devam ederken oyunculuktan da kopmayan sanatçı reklam projelerinde de yer almıştır. Son olarak da 70'lerin arabesk şarkılarını kendine özgü tarzı ile yorumladığı albümüne “Has Arabesk” adını verdiği Şevval Sam'ın bu çalışması ayrıca Türkiye'nin otuzlu yıllardan doksanlı yıllara uzanan sosyo-politik tarihine de ışık tutan akademik bir araştırmaya dayanır.

Şehnaz Sam

Davul dersi alarak müziğe 13 yaşında başladı ve ilk grubu ile 1990 yılında Ece Bar'da sahne aldı. Şehnaz Sam 1991 senesinden itibaren şarkı söylemeye başladı ve solist olarak kariyerini sürdürmek istemiştir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları