İbrahim Tatlıses'in son durumu çok iyi!

İbrahim Tatlıses'in son durumu çok iyi! Galeri

İbrahim Tatlıses'in son durumu nasıl?İmparator bir kaç ay önce uğradığı silahlı saldırı'dan sonra ağır ameliyatlar geçirdi ve İbrahim Tatlıses'in son durumu çok merak edildi. Kendisi bir kez daha 22 Ağustos 2011 de Almanya'da ameliyat olucak.

Son aylar'da medya'dan uzak kalan ünlü sanatçı, İbrahim Tatlıses öldümü haberlerine neden oldu. Bu haber yayıldıktan sonra, artık Tatlıses'in son durumu ise geçtiğimiz günler'de yeniden açıklandı. Tedavi gördüğü rehabilitasyon merkezinde ifadesi alındı. İbrahim Tatlıses'in ifadesi sabah saatlerinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından alındı. Soruşturma yaklaşık 2,5 saat sürdü ve ifade alındıktan sonra ekipler merkez'den ayrıldı.

Avukatı Ahmet Küçük açıklıyor:

Tatlıses'in avukatı Ahmet Küçük gazetecilere açıklama yaptı. Polislerin soruşturması gizli yürütüldğü ve kendisi ifade hakkında detaylı bilgi veremeyeceğini belirtti. Ancak İbo'nun daha ilk resmi ifadesi olduğunu söyledi ve İbrahim Tatlıses'in son durumu'nu şöyle anlattı:

Güzel bir ortamda ifadesini verdi. İbrahim Tatlıses çok neşeli ve sağlına geri kavuşuyor. Olay öncesi hakkında detaylı bilgi verdi Ahmet Küçük. Bildiği kadarıyla olay anında olanları da anlattı. Yakın zamanda ise savcılık iddianameyi düzenleyecek. Ondan sonra dava açılacak ve adalet yerini bulacak diye sözler söyledi. İbrahim bey şikayetçi oldu mu sorusana Küçük şöyle yanıt verdi: Evet İbrahim bey şikayetçi oldu!

Avukatı Ahmet Küçük bey İbrahim Tatlıses'in son durumu için söyledikleri gayet iyi şeyler'di. İbrahim bey'in sağlık durumu gayet iyi ve kendisi bomba gibi. Tedavisi başarılı bir şekilde devam ediyor dedi. İnşallah en kısa zamanda düzelecek sözleriyle reportaj sona erdi.İbrahim Tatlıses Yılbaşı gecesi sahneye çıkacak!

Hastanede bile şarkı söylüyor İmparator. Ünlü türkücü Yılbaşı akşamı sahneye çıkmak istediğini ve bunun için yoğun çalıştığını belirtti. Ayrıca İbrahim Tatlıses yeni albüm için çalışmalar yaptığı ortaya çıktı. Fizik tedavileri için çaba gösteren Tatlıses başarıyla ilerliyor.

Ekibine ise: Hazır, olun Yılbaşında sahnede olacağız dedi. İbrahim Tatlıses hayranları en kısa zamanda ünlü türkücüye geri kavuşuyor...


www.tatlises.com.tr

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları