Ramazan Bayramı Tatili Dokuz Gün Olacak!

Ramazan Bayramı Tatili Dokuz Gün Olacak! GaleriRamazan Bayramı Tatili Kaç Gün?

Ramazan bayramı tatilinin kaç gün olacağı sorusunun cevabı sabırsızlıkla beklenirken Bakanlar Kurulu'ndan gelen açıklama merakları giderdi. Ramazan bayramı tatili dokuz gün kesintisiz olacak. Bu durumda ramazan bayramı tatilinden yararlanacak tatilciler kafalarında soru işaretleri ile tatillerini nerede ve nasıl geçireceklerine dair plan yapmaya çalışırken, tatilcilere fısatlar sunacak olan işletmeler ya da turizmciler alarmda! Özellikle tatil yapamamış olanlar için ramazan bayramı tatilinin ağustos ayına denk gelmesi büyük bir avantaj. Ramazan bayramı tatilinde yapılabilecekler:

Tatilde Denizin, Güneşin ve Kumsalın Tadını Doyasıya Çıkarın

Tatilde Denizin, Güneşin ve Kumsalın Tadını Doyasıya Çıkarın

Tatil ve deniz kelimelerinin ilk akıllara getirdiği yerlerden birisi, şahane tatil kenti Bodrum'dur... Bodrum'da hayat her mevsimde ayrı güzeldir ve Bodrum'un kalplerde tuttuğu yer ve şehrin büyüsü hiç bir yere benzemez. Eğer siz de Bodrum'da bir tatil düşlüyorsanız bodrum'da tatil fırsatlarını yakalayın, en kaliteli otellerde en mükemmel tatili bütçenize göre yaşayın.En güzel Muğla tatil beldelerinden bir diğeri Marmaris... Doğal limanının arkasında çam ağaçlarının süslediği, palmiye ağaçlarının kıyı şeridi boyunca uzandığı, eşsiz plajlarıyla yüzme ve su sporlarına en ideal yerlerden biri olan bir tatil beldesidir. Ramazan bayramı tatilinde tatilcilere en güzel fırsatları sunan otellerin tatil fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun!

Ramazan Bayramı Tatili İçin Farklı Tatil Seçenekleri

Ramazan Bayramı Tatili İçin Farklı Tatil Seçenekleri

Ülke içlerine doğru yolculuk yapmak isteyenler için de bir sürü seçenekler mevcut. Orta Anadolu'da Nevşehir, Doğu Anadolu'da Mardin gibi yer yüzü şekillerinin gerek doğal gerek insan yapımı olan biçimleri ile büyülenin. Kafa dinlemek için en iyi yerlerden birisi de Karadeniz... Bu gibi yerlerde abartıdan uzak, doğa ile içiçe Anadolu'nun eşsiz güzelliklerinin tadına varabilir ve çok uygun tatil fırsatlarından yararlanarak bütçenize uyan bir tatil geçirebilirsiniz.


Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları