Saklı Ruh vizyona girdi

Saklı Ruh vizyona girdi Galeri

Hidden 3D sinemalar'da....Korkunç anlar yaşamanın zamanı geldi...

Saklı Ruh izleyicilerle buluşmaya hazır.Hidden 3D, Saklı Ruh olarak 12 Ağustos 2011'den itibaren Türkiye'de vizyona girmiş oldu.
İtalya ve Kanada yapımıyla gerçekleşen Saklı Ruh İngilizce olarak çekildi ve 8 milyon dolar'a mal oldu. 3D boyutlu film Saklı Ruh yaklaşık 1 saat 45 dakika sürüyor ve sinema severleri heyecanlı anlar bekliyor. Nefes kesecek görüntülere sahip olan Saklı Ruh sinema ziyaretcilerine korkunç dakikalar yaşatacak.

Saklı Ruh'un oyuncuları kimler?
Antoine Thomas 'ın ve Jack Frost'un yönetiği film'de Sean Clement, Simonetta Solder, Jordan Hayes, Devon Bostick, Cristina Rosato, Allan Kolman, Bjanka Murgel, Elliott Larson, Jason Blicker gibi oyuncular yer alıyor.

Bu korkunç filmin konusu peki nedir?
Bir zamanlar rehabilitasyon merkezi olan fakat artık kullanılmayan bina, genç Brian Karter'a miras kalır. Brian bir grup arkadaşını yanına alır ve bu ilginç ve yanlız kalmış binayı ziyaret eder. İkili korkunç binayı gezerken bodrumdan başka bir yöne doğru açılan gizli bir geçit keşfediyorlar. Maalesef başka bir sürpriz ile daha karşılaşıyor iki genç. Merkezin eski günlerinde bağımlılıktan kurtulmak için bir alet geliştiren Brain'in annesi bir korkunç sonuç getirdi. Bu garip cihazı ile insan eti yiyen zombi çoçukları yaratıldı. Brian ile arkadaşları büyük bir telihkede olduklarını anlayıp zombilere yem olmadan kaçmanın her türlü yolunu ararlar.

4 gün'dür vizyonda olan 3D boyutlu korku filmi izleyici tarafından çok beğenilip yüksek sayıda ziyaret edilmiş. Saklı Ruh filmini merak edenler için ve korkunç sahneleri seven sinema hayranları mutlaka Hidden 3D yapımını ziyaret etmeli...

Sinema biletleri satın almak için

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları