Haluk Levent 20 Ağustos'ta Erikli'de Konser Veriyor


Haluk Levent Konseri

Haluk Levent Konseri

Rock Müzik Sanatçısı Haluk Levent, binlerce konserin ardından şimdi de 20 Ağustos 2011 Cumartesi günü akşamı Keşan Belediyesi Yaz Konserleri çerçevesinde Erikli Tatil Beldesi'nde konser verecek.
Keşan Belediyesi Sosyal Tesisleri önünde başlayacak olan konser ücrestsiz gerçekleşecek. Tüm bölge halkının davetli olduğu Haluk Levent konseri saat 21.00'de başlayacak. Tatilciler Haluk Levent şarkılarıyla coşacak.

Haluk Levent, Erikli Sahili'nde konser verecek olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek "Bana bu imkanı sağlayan Keşan Belediye Başkanı Sayın Mehmet Özcan'a teşekkür ederim" dedi.
19-20-21 Ağustos 2011 tarihlerinde gerçekleşecek olan Pegasus Windsurf Ligi 4.Ayak Yarışları içinde yapılacak Haluk Levent konserinin bu etkinliğe ayrı bir renk katması bekleniyor.

Haluk Levent Biyografisinden Bir Kesit

2005 yılında sanat hayatının on beşinci yılına adım atan sanatçı, on beş yılda yurtiçinde ve yurtdışında toplamda on bini aşkın Haluk Levent konserine imza attı. Ülkemize en çok konser veren sanatçıların başında gelen Haluk Levent, bu konserlerin büyük bir kısmından para almamış, tüm konser gelirlerini ihtiyaç sahibi hasta insanlara bağışlamıştır. Bu yüzden Haluk Levent'e “Yardımsever Rockçı” yakıştırılması yapılmıştır. Haluk Levent şarkılarını yazarken sözleri için esin kaynağı olan sadece insanlara olan duyarlılığı değil, ayrıca çevre sorunlarına olan ilgisidir. Çevre bilinicini diğer insanlara da aşılamaya çalışmıştır.
Kısa sanat hayatına on iki albüm, on bini aşkın konser, iki kitap; bununların yanında yüzlerce ödül, bir sürü yardım konseri, on iki saatlik iki tane rekor konser, onlarca çevre davası da sığdırmıştır. Nesrin Yanarlar ile evli olup Ela isminde bir kız çocuğuna sahip olan sanatçı yürüdüğü yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları