Patrondan Kurtulma Sanatı vizyona girdi!

Patrondan Kurtulma Sanatı vizyona girdi! Galeri

Yeni bir sinema filmi daha girdi vizyona...

Horrible Bosses / Patrondan Kurtulma Sanatı

'Horrible bosses' adlı film Türkiye'de bugün 12 Ağustuos 2011 de Patrondan Kurtulma Sanatı olarak vizyona girdi.


Güzel Oyuncu Jennifer Aniston ve yakışıklı oyuncu Colin Farrell çekimler için bir araya geldiler ve fısıltı gazeteleri durmak bilmedi. Seth Gordon'un yönetiği Patrondan Kurtulma Sanatı film'de ünlüler ismi bitmiyor. Başarılı oyuncu Kevin Spacey ve şarkıcı Jamie Foxx film'de rol alanlar arasında bulundular. Bu film'de yer alan diğer ünlü isimler'den ise Jason Bateman ve Donald Sutherland.

Jennifer Aniston şimdiye kadar çok sayıda komedi filmleri ile başarılı yapımlara imza attı. Bu kez de sinema dünyasını güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile alt üst edecek gibi gözüküyor.Merakla beklenen muhteşem film bu akşam Horrible Bosses yani Patrondan Kurtulma Sanatı olarak Türkiye'de sinemaseverlerle buluşacak. Çeşitli komedi sahneleriyle emin olun eğlenceli bir film olucaktır.
Patrondan Kurtulma Sanatı filmin konusu ise şöyle:


Eğer patronunuz psikopatsa, ya da erkek avcısıysa ya da tam anlamıyla ahlaksızsa ne yapabilirsiniz?
İşten ayrılmak bir cözüm değildir. Bu canavarların durdurulması gerektir. Bu yüzden, fazladan bir kaç kadehin verdiği güçle, ve biraz da, sokaktaki karizması çok da sağlam olmayan tez canlı eski bir mahkumun (Jamie Foxx) kuşku verici tavsiyesiyle, üç kahraman dünyayı patronlarından sonsuza dek kurtulabilmek için dolambaçlı ama hataya yer bırakmayan bir plan yaparlar.
Fakat en iyi düşünülmüş planlar bile....

Eğer canınız gülmek isterse ve eğlenceli bir sinema akşamı gerçirmek isterseniz arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle, mutlaka bu akşam 12 Ağustos 2011 de vizyona giren Patrondan Kurtulma Sanatı filmini izlemeniz gerekiyor.

horriblebosses

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları