Kızılay Açlık Çeken Afrika'nın Yardımına Koşuyor!

Zerrin Özer ve Özcan Deniz'in Katılımıyla Kızılay Yardım Konserine Bilet Fırsatı 20 TL!

Zerrin Özer ve Özcan Deniz'in Katılımıyla Kızılay Yardım Konserine Bilet Fırsatı 20 TL!

Yardıma muhtaç olanlara yardımlarını esirgemeyen Kızılay, bu yardımlaşma ayı Ramazan'da da kayıtsız kalmayarak Afrika'ya yardım amaçlı bir konserle yardım etkinliklerine devam ediyor. Zerrin Özer ve Özcan Deniz'in yer alacağı konserlerde hem eğlenin hem de insalık adına bir şey yapmanın mutluluğunu yaşayın!

Kızılay ve Kızılay Konseri

Bugüne kadar temel ilkeleri olan insaniyetçilik, ayrım gözetmemek, tarafsızlık, bağımsızlık çerçevesinde çalışan, kamu yararına bir kuruluş olan ve 143 yıldır hizmet veren Kızılay, hem ülkemizde hem yurtdışında her türlü hastalıkta ve afette insanların acılarını kendi acısıymış gibi özümseyip yardımda bulunmuştur. Bu yardımları sürdürmekte olan Kızılay şimdi de düzenlediği konserlerle Zerrin Özer ve Özcan Deniz'i sevenleriyle buluşturuyor.

Hem Yardım Etmenin Gururu! Hem de Eğlence!

Bu konsere katılarak hem Afrika'daki yardıma muhtaç olan insanlara yardımınız olsun hem de Zerrin Özer ve Özcan Deniz şarkılarıyla eğlenin! Bu fırsat, Silivri Festival Alanı'nda düzenlenecek konsere katılımınızı sağlayacak! Aynı zamanda yardıma muhtaç olan insanlara yardım eden Kızılay'a katkınızla gururlanın!

Zerrin Özer ve Özcan Deniz Konseri

Konser alanında Zerrin Özer ve Özcan Deniz konseri dışında iki etkinlik daha var. 19.00-21.00 saatleri arasında gittiğiniz takdirde kan bağışı yaparak da Kızılay'a destek verebilirsiniz ve “Tarihten Bugüne Kızılay” adlı Kızılay fotoğraf sergisini gezebilirsiniz. Konserler ise 21:00 – 01:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.Bu fırsattan elde edilecek paranın tümü Kızılay'a bağışlanacaktır ve fırsat 13 ve 14 Ağustos tarihlerindeki konserlerde geçerlidir. Fırsatı satın aldığınız taktirde bu kuponu konser alanında konser biletine çevirebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları