Emre Aydın Side 11. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali'nde!

Emre Aydın Side 11. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali'nde! Galeri

Emre Aydın Ödülleri

Hatırladığımız üzere başarılı sanatçı Emre Aydın şarkılarıyla geçtiğimiz yıllarda bir çok ödülün sahibi olmuştu. Bu ödüllerden bir kaçını sayacak olursak; en iyi şarkı, en iyi video (Afili Yalızlık), en iyi erkek şarkıcı, en iyi çıkış yapan sanatçı, en iyi Türkçe albüm, en iyi Türkçe şarkı ödülleri bunlardan sadece bir kaçı... Ayrıca Emre Aydın, 15'inci MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde katılan 21 Avrupa ülke birincilerini geride bırakarak "Avrupa'nın En İyi Sanatçısı" ödülüne layık görülerek Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmişti.

Emre Aydın Yeni Albüm ve Konser Turneleri

Son albüm çıkışını “Kağıt Evler” isimli şarkı ile yapan Emre Aydın, yeni albümünü, bir çok ünlü sanatçının da albüm kayıtlarını yaptığı "Mr Radar Music Stüdyoları"'nda hazırladı. Bu albümden bir parçası olan “Bu Yağmurlar” adlı şarkı radyo ve müzik kanallarında en çok yayınlanan şarkı olarak zirvedeki yerini almıştır.


Albüm çıkışı ile birlikte bir konser turnesine çıkan Emre Aydın, bu konserlerin ardından şimdi de Side 11. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali'nde, Side izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Side Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali

Side Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali, Side Belediyesi tarafından 2001 tarihi itibariyle her yıl düzenlenmekte olup, amaç tarih, kültür, sanat ve turizmi harmanlayıp Side halkına ve yaz aylarında Side'ye tatil amacıyla gelen binlerce insana hizmet vermektir. Ayrıca Fesival de tek başına bir çok yerli yabancı turisti Side'ye çekmektedir. Bu festivalde ayrıca katılınabilecek on beş adet ücretsiz etkinlik yer almakta. Emre Aydın konseri de bu etkinliklerden bir tanesi...

Emre Aydın Konseri

Emre Aydın konseri, 14 Ağustos 2011, Pazar akşamı saat 21:30'da Apollon Tapınağı'nda Side 11. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali kapsamında ücretsiz olarak Emre Aydın hayranlarına sunulacak.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları