En Çok Tercih Edilen Navigasyon Cihazları

Navigasyon Cihazı Galeri

Navigasyon cihazları Avrupa'da uzun yıllardan beri yoğun bir şekilde kullanılıyordu. Ülkemizde ise özellikle son birkaç yıldır kullanımı olağanüstü arttı. Tabii bunda ünlü markaların da artık Türkiye için bir yol haritası yapması ve çok yüksek meblağlarda olan fiyatların son derece cazip bir fiyata düşmesinde büyük rol var. Daha kısa gidebileceği yolu klasik yöntemler ile uzatarak gitmek ve daha fazla benzin parası ödemek istemeyenlerin ise artık araçların bir navigasyon cihazı görmek artık mümkün. Özellikle bütün gün yolda olan taksilerin bile artık müşteriyi gitmek istediği yere bırakırken "yol sorma" derdi bitiyor. Tabii bu durum aynı şekilde müşteri için de "yol tarif etme" devrinin sonlandığı anlamına geliyor.

Kaybolmaya Artık Son!

Navigasyon cihazları 2 farklı tipe ayrılıyor. Bunlardan bir tanesi dağcılık hobisi ya da mesleği ile meşgul olanlar için diğeri ise araçlar için. Dağda kaybolmamak ve yönünüzü belirlemek için olduğu tekneler için balıkların yerini gösteren özel bir sistemin olduğunu biliyoruz. Ancak bizim size bahsettiğimiz ürünler ise araç içi olanlar. Türkiye'de önceleri sadece birkaç markanın adını duyarken şimdi ise bu markaların sayısı 10'u geçmiş durumda. GoldMaster, NaviTech, Piranha, Suny, Tomtom, Next, Hama ve daha bunun gibi birçok markanın ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ise son derece cazip ve ekonomik bir tabana inmiş. Özellikle yeni nesil cihazlarda bulunan özellikler insanı şaşırtacak boyutta olabiliyor. Özel üç boyutlu sistem sayesinde sanki yoldaymış gibi bir his uyandırıyor. Bunun yanı sıra şehrin önemli noktalarına ait stadyum, cami ve binaların üç boyutlu yapısı da yine yolculuğa devam ederken sizi karşılıyor. Bu ürünlere sahip olmak için ise birkaç site tavsiye edebiliriz. Kliksa.com, Gold.com ve Hizlial.com adresini ziyaret ederek, birbirinden ünlü markalara ait özel navigasyon cihazlarına göz atabilir ve bütçenize uygun olan bir tanesini sipariş edebilirsiniz. Ürünler standart olarak aynı özelliğe sahip olmasına rağmen kullanım açısından biraz fark edebiliyor. Ancak standart fiyatlarla satılan bir cihaz, sizin ihtiyaçlarınızı fazlasıyla görecektir. Ayrıca daha iyi ürünlerde wi-fi özelliği ile mail adresinizi kontrol edebilir ve sosyal ağlara bile bağlanabilirsiniz.

81 İlde ve 957 İlçede Kaybolmadan Seyahat Edin!

81 İlde ve 957 İlçede Kaybolmadan Seyahat Edin!

Navigasyon cihazlarının sahip olduğu özelliklerden biraz daha bahsetmekte fayda var. Türkiye'de satışa çıkarılan ürünlerin tamamında ömür boyu güncelleme garantisi sunuyorlar. Sahip olduğunuz ürünü yılda birkaç defa güncellemeniz sizin yararınıza olacaktır. Bu sayede açılan ve kapanan yeni yollar hakkında da bir bilgiye sahip olursunuz. Yol hafızası ise oldukça ilgi çekici. Türkiye'nin en ücra köşesine dahi gitseniz sizi en kısa yoldan gitmek istediğiniz yere götürüyor. Ayrıca birden farklı ülkeye ait özel haritaları da cihaza yüklemek mümkün. Bu sayede farklı bir ülkedeyken bile kaybolma şansınız sıfıra iniyor. Özel Türkçe seslendirmesi ve özel talimatları ile siz ne derseniz sahip olduğunuz ürün de onu uyguluyor. En hızlı seçeneği ile otoyollardan, en kısa seçeneği ile kestirme ara yollardan gidebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları