2013 İlkbahar Yaz Ayakkabı Trendleri

İlkbahar Yaz Ayakkabıları Galeri

Paris Moda Haftasında bu aralar hareketli günler geçiyor. Ünlü markalar, sonbahar-kış koleksiyonun ardından ilkbahar-yaz koleksiyonları ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Birçok marka bu yılın trendi hakkında bize ipucu vermeye başladı bile. 2013 ilkbahar-yaz ayakkabı trendi ise kadınları son derece şık modeller bekliyor. Bu yılın trendleri oldukça fazla. Desenlerin ve renklerin bolluğu ise en çok kadınları sevindirecek ve kıyafetleriniz ile kombin yaratmak konusunda size yardımcı olacak.

2013 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Trend Modeller ve Renkler

Ünlü markalar, bu yıl hayvan desenleri ve metal renkler diğer modellere göre biraz daha fazla önem vermiş. Ayakkabı modellerinde bu detayları da görmek mümkün. Sivri burun ya da dolgu topuk giymeyi sevenlere ise güzel haberler var. Bu yılın trendinde bu yıl bu modeller göz önünde. Geçen kış mevsiminde yeşil rengi asker deseni ile ön plana çıkarken bu yıl da trend renklerden biri olmaya devam ediyor. Yılan derisinden oluşan ayakkabılardaki şıklık gerçekten dikkat çekiyor. Tasarım konusunda bu yıl oldukça ilginç modeller göreceğiz gibi gözüküyor. Transparan topuklara sahip modeller ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sezonun öne çıkan bir başka detayı ise metalik desenlere verilen ağırlık. Bu yıl birçok ünlü moda markası, koleksiyonlarında birbirinden şık tasarımlara sahip metal görünümlü modeller üretmiş. Modele farklılık katsın diye hologram detayı da unutulmamış. Kısa boylu kadınların tercih ettiği dolgu topuklar ise bu yılda yine sezonun hitleri arasında. Özellikle her kadının dolabında bir adet bulunan dolgu topuk modeller, bu yıl süet kumaşlar ile yeniden tasarlanıyor ve karşınıza çıkıyor. Kombin yaratmak konusunda sıkıntı çekebilirsiniz ancak kombini sağlayan kadınlarda bulunduğu ortamın en şık kadını olmaya aday. Geçen yaz ayının trendi olan gladyatör ayakkabılar oldukça sevilmiş ve tutulmuş olacak ki ünlü moda markaları bu yıl da tekrar karşımıza çıkarıyor. Modern bir tasarım ile yeniden şekillenen modellerde ayakkabı boyu diz topuğuna kadar yükseliyor. Bu arada dolgu topuklarda bu yıl farklı çizimler ve tasarımlar görmek mümkün. Dolgu topukların geniş alanını boş bırakmak istemeyen ünlü tasarımcılar, işlemeler ve özel desenlerle bu alanı süslemiş. Sivri burun, kısa topuk ve kalın topuklar da bu yıl gerek iş hayatında gerek günlük hayatta kombin yaratmaya çalışan kadınlara şıklık katacak.

Yeni Koleksiyonlar Fırsat Sitelerinde Sizi Bekliyor!

Yeni Koleksiyonlar Fırsat Sitelerinde Sizi Bekliyor!

Bu yaz kendine yeni bir ayakkabı almak isteyenler, Zizigo.com'u ziyaret ederek bu fırsata ulaşabilir. Ünlü markaların en yeni koleksiyonları, markaların kendi mağazalarının yanı sıra Zizigo'da da karşımıza çıkıyor. Böylece mağazaya kadar yorulmaya gerek de kalmıyor. Bunun yanı sıra fırsat siteleri de şimdiden özel kampanyalar düzenlemeye başladı. Markafoni, Limango, Trendyol gibi fırsat sitelerini ziyaret edenler, ünlü markalara ait bir indirimin olup olmadığına bakabilir. Bu yılın trendini yakalamak ve modaya ayak uydurmak isteyenler, sanal alışveriş sitelerinin sunmuş olduğu cazip avantajları değerlendirebilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zizigo
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Ayakkabı ›