Bu Kış Geçmişe Yolculuk Mu Var?

Vintage Modası Galeri

Ünlü moda markalarının koleksiyonlarında çarpıcı renkler yine ön planda. Özellikle kırmızı, bordo ve pastel tonlar, bu yılın bayan kış modasını bize anlatıyor. Ünlü markaların bir çoğu ise karşımıza birbirinden şık koleksiyonlar ile çıkıyor. Koleksiyonlarda görülen ortak özellik ise: "geçmişe dönüş". Bu da dolabınızın bir köşesinde kalan kıyafetleri artık çıkarma zamanı demek. Erkekler, kadınlar kadar moda ile içli dışlı olmasa da onlar için de birbirinden şık modellerin olduğunu belirtmekte fayda var.

Bayan Kış Modasında Geçmişe Dönüş Temalı Çalışmalar

Bayan Kış Modasında Geçmişe Dönüş Temalı Çalışmalar

Bahar kış modasının trend renklerinden bahsedecek olursak birçok marka, koleksiyonlarında bu yıl koyu tonlara ağırlık veriyor. Kadınların vazgeçilmez renklerinden olan kırmızı, her yıl olduğu gibi bu sonbahar-kış koleksiyonunda da yerini alıyor. Günlük hayatta ya da iş hayatında veya önemli bir partide nerede olursanız olun kırmızı rengi sizi ön plana çıkarmayı başarıyor. Bu bilincin farkında olan ünlü markalar da kadınların vazgeçemediği bu rengi onlardan ayırmak istemiyor ve her sonbahar-kış ile ilkbahar-yaz koleksiyonlarında önlerini sunuyor. Bu yıl dikkat çeken bir başka renk ise bordo rengi. Kırmızının biraz daha koyu tonu olan bordo, kazaklardan tutun hırkalara, montlardan ayakkabılara kadar her yerde karşımıza çıkıyor. Kombin yaratmak konusunda her yıl sıkıntı çekenler bu yıl bu sorunu pek yaşamayacak gibi gözüküyor. Bej, kahverengi ve yeşil ise sezonun diğer tercih edilen renkleri. Özellikle yeşil rengini asker desenleri ile kombine eden birçok marka bu yıl "şahane" diyebileceğimiz koleksiyonlara imza atıyor. Bershka özellikle asker desenleri ile gerek kadınlar gerek erkekler için güzel bir koleksiyon hazırlamış. İster mağazaya gidebilir ister fırsat sitelerinde bir fırsat bekleyebilirsiniz. Hırkalarda ve kazaklarda ise geçmiş yıllara ait desenler daha fazla hissediliyor. 60'lı ve 70'li yıllara ait eski kombinler ön plana çıkmış. Kendinizi bir anda Western filmlerinde oynayan bir oyuncu hissedebilirsiniz. Klasik desenler modern tasarım ile birleşiyor ve ortaya çık modeller çıkıyor. Tommy Hilfiger, Zara, Beymen, Vakko, Mango gibi ünlü markalar ise, sezon sonu kampanyalarını daha sezonun ortasında başlatarak kendisini takip edenlere büyük bir avantaj sundu. Fırsat siteleri ile anlaşan ünlü markalar, bu sayede kendisini takip eden ve kalitesine güvenenlere çok uygun fiyatlarla son sezona ait koleksiyonları sunuyor. 

Sonbahar-Kış Koleksiyonlarında Sezon İndirimi Başladı!

Ünlü markalar, sezonun bitmesini beklemeden sezon indirimine erkenden girdi. Birçok yerli ve yabancı markalara ait koleksiyonlar, fırsat sitelerinde bizi bekliyor. Kıyafetlerin yanı sıra ayakkabı ve aksesuar konusunda da her yıl farklı bir koleksiyonun olduğunu belirtelim. Zizigo.com'da yılın en son trendine uygun ayakkabılar sizi bekliyor. Trendyol, Limango ve Morhipo gibi Türkiye'nin önemli fırsat sitelerindeki avantajlar ise hiçbir yerde yok. Sitemizi ziyaret ederek bir indirim kuponuna ulaşanlar arasındaysanız, indirim kuponlarını kullanarak daha uygun fiyata alışverişi tamamlayabilirsiniz. Güncelliğini koruyan fırsatlar ve indirim kuponları ile ünlü moda markaları size bir tık ötede.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Beymen
  • VAKKO
  • Zizigo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Moda ›