Seda Sayan yeni programı ile Beyaz tv'de

Seda Sayan yeni programı ile Beyaz tv'de Galeri

Seda Sayan yeni programı ile 15 Ağustos'ta saat 11. 45'te Beyaz tv'de...Show TV yönetimiyle ters düşen Seda Sayan yeni dönem için Beyaz TV ile anlaştı.

Peki Kadırgalı neden Show TV'den ayrılıyor???

'İftira’ isimli single’nı Avrupa Müzik’ten çıkartan sanatçı programında yeni çalışmasını anlatırken müzik firmasını methetti. Oysa Show TV’nin ‘Avrupa Müzik’le problemleri vardı. Sanatçı bu konuda bilgilendirilmiş ve kendisinden, müzik şirketinden söz etmemesi rica edilmişti.‘Kadırgalı’ kimseyi dinlemeyip programda bildiği gibi konuşunca kanalda sorun tabiki sorun çıktı.Artık Show tv'yle yollarını ayıran Seda Sayan yeni programı ile 15 Ağustos'ta saat 11. 45'te Beyaz tv'de olacak.
Daha önce uzun zamandır peşinde oldukları Seda Sayan ile el sıkışan Beyaz tv yakında Seda Sayan'la bilikte olacak.

Seda Sayan yeni programı ile yine halka anamlı mesajlar veriyor. Kadınları ve erkekleri bilgilendiriyor hatta eğiten ve aynı zamanda aktüel ile ilginç haberler de sunuyor yeni program formatında.

Artık açıklandı: 15 Ağustos Ramazan ayında Kadırgalı yine ekran başında olacak. Seda Sayan yeni programı için, daha doğrusu çekimleri için Kabe'ye gitmek istediğini belirtti. Seda Sayan yeni programı ile çok yakında sizlerle olacak ve bugünlerde izleyici tarafından büyük merakla bekleniyor...


seda-sayan-video-klipleri

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları