2013 Kış Elbise Modası! Kış Elbiseleri Bu Sezon Çok Konuşulacak

Kış Elbiseleri Galeri

Her yıl birbirinden farklı renkler ve desenler trend olmaya devam ediyor. Moda sektörünün dev isimleri bu konu hakkında oldukça hassaslar. 2012 mevsimi her ne kadar güneşli ve oldukça güzel geçse de 2013 kış mevsiminde bizi daha soğuk ve yağmurlu günler bekliyor. Modayı yakından takip edenler ise bu yıl kış elbiselerini oldukça merak ediyor. Birçok marka ise kış mevsimine özel koleksiyonlarını çoktan hazırladı ve sizlerin beğenisine sundu. Trend renkleri ve desenleri bilip ona göre alışveriş yapmak isteyenler için ise özel bir liste hazırladık. Bu sayede alışverişiniz daha keyifli geçecektir.

Kış Elbiselerinde Trend Desenler!

Kış Elbiselerinde Trend Desenler!

Kış elbiselerinden söz açılmışken ilk önce kadınlardan bahsedelim. Bu yıl etek boyları dizlerin üstünde kalıyor. Kış her ne kadar yağmurlu geçse de bu sıkıntıyı bu yılın trendi olan renkli ve çarpıcı yağmur botları ile aşabilirsiniz. Özellikle Hunter markası bu konuda size birbirinden güzel ürünler sunuyor. Etek boylarının dizüstüne çekiliyor ve renkler ise kışın melankolik ortamına ayak uydurarak koyu tonlara yöneliyor. Koyu tonların yanı sıra çok nadir pastel tonlar da yine ön planda. Çizgili ve ekose desenler ise ön planda. Koyu tonlar arasında en çok tercih edilenler ise kadınların vazgeçilmez renkleri olan kırmızı ve kırmızının bir başka tonu olan bordo. Türkiye'de özellikle moda konusunda elit kişilerin tercih ettiği markalardan biri olan Vakko, kırmızı tonların yanı sıra kadınları lacivert rengiyle de tanıştırıyor. Eteklerin yanı sıra hırkalar ve kabanlar ise yine bir başka trend. V yaka kazaklar ve tüylü hırkalar kadınları şıklık yarışına sokacak. Erkekler için ise hırkalarda özel desenler bulunuyor. Daha çok atari oyunu gibi kare desenler bu yıl hırkalarda çok moda. Ekose desenler ise sadece kabanlarda değil aynı zamanda takım elbise ve gömleklerde de ön planda. Yani modayı yakından takip etmek isteyenler özellikle Kenan İmirzalıoğlu'nun çekimleri ile hazırlanan Kip markasına göz atabilir. Ekose desenler, tüylü hırkalar, leopar ve yılan derisinden yapılmış ayakkabılar bu yıl kış elbiselerinin trend renkleri ve desenleri arasında.

Trendler ve Uyumlar!

Kış elbiseleri ile modaya ayak uydurmak isteyen kadın ve erkekleri bu yıl çok güzel tonlar bekliyor. Ünlü markaların çoğunun ise genel olarak 1970'li yılların modasını hareket geçirmeye çalıştığından sıklıkla bahsettik. Dünyanın birçok önemli markası bu yıl koleksiyonlarında hep bu detaya önem verdiler. Daha çok eski trend desenler ön planda olsa da renkler her zaman mevsimine göre kendini yansıtıyor. Soğuk ve karanlık günlerde yani gündüzlerin daha kısa olduğu zamanlarda daha koyu tonlar ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra yaz akşamlarında ise daha canlı ve kıpır kıpır renkler bizi bekliyor. Modayı yakından takip eden biri değilseniz sorun değil siz de bu blog köşemizi ziyaret ederek her gün farklı bir trend hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • VAKKO
  • Pastel
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Moda ›