Anna Dello Russo H&M'de! Uçuk tasarımlar, göz kamaştıran Modeller

Anna Dello Russo H&M'de Galeri

Dünyanın ünlü moda markalarından H&M, birbirinden şık koleksiyonlarını bizlerle buluşturmaya devam ediyor. Avrupa'nın çeşitli şehirlerinde devam eden moda haftası sonunda bitti. Ünlü marka, moda haftasında görücüye çıkan ve büyük beğeni toplayan aksesuar koleksiyonunu ise bu yıl efsanevi moda ikonu  Anna Dello Russo eşliğinde tanıttı. Türkiye'de sadece İstinye Park'ta mağazası bulunan ünlü marka, bu yıl kadınları eşsiz bir aksesuar koleksiyonu sunuyor. Koleksiyonda öne çıkan detay ise tabii ki altın rengi ile turkuaz renginin muhteşem uyumu. Bu eşsiz seti yakından görmek ve satın almak isteyenler ise çoktan İstinye Park'ın yolunu tuttu bile.

H&M'den Altın ve Turkuaz Renk Eşliğinde Özel Koleksiyon!

H&M'den Altın ve Turkuaz Renk Eşliğinde Özel Koleksiyon!

Ünlü moda devi H&M, bu yıl koleksiyonlarını tanıtma görevini ünlü model Anna Dello Russo ile gerçekleştiriyor. Oldukça şaşalı bir görüntüye sahip olan özel koleksiyon için marka tasarımcısı ve danışmanları size "lükse uygun fiyatlar ile sahip olma ve dolabınızı bu şaşalı koleksiyon ile süsleme" sözü veriyor. Özel davetlerde ve partilerde gözlerin sizin üzerinde olmasını istiyorsanız bu koleksiyona kesinlikle göz atmanız gerekiyor. Özel olarak hazırlanan koleksiyonda yer alan parçalar ise güneş gözlüğü, ayakkabı, çanta ve takı grubu ürünleridir. Gösterişli ve süslü tasarımları ile dikkatleri toplayan H&M, yılan ve timsah misal bileğe ve boyna dolanan özel koleksiyonu ile sizleri Yunan mitoloji devrine götürüyor. Altın rengi gibi oldukça parlak ve ilgi çekici bir rengi ise turkuaz ile birleştirmek ve özel tasarımlar ile süslemek hiç bu kadar güzel ve alımlı olmamıştı. Altın yaldızlı gözlük çerçeveleri, bileğinize dolanan ve sizi yılan misali saran bileklikler ya da taşlarla süslü şık bir ayakkabı ve daha fazlası. Bu yıl abartılı ve ince işçiliğin olduğu süslü bir koleksiyon istiyorsanız sizi H&M'nin bu yıla özel olarak çıkardığı koleksiyona bakmaya davet ediyoruz. Koleksiyon hakkında olmasa da koleksiyonu tanıtan ünlü efsane model  Anna Dello Russo hakkında ufak bir de detay verelim. Ünlü manken, ödemenin bir kısmını ise tüm dünyada şubeleri bulunan ve ırk, din, dil gözetmeksizin bir Kızılay görevi gören yardım kuruluşuna aktaracağını belirtti.

Fırsat Kuponları ile Ünlü Markalarda İndirimli Fiyatlar!

Türkiye'de birçok fırsat sitesi dünyanın ünlü markalarına ait koleksiyonları size en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. H&M markasına ait koleksiyonlarda yakın bir zamanda fırsat siteleri ile sizin karşınıza çok daha uygun fiyatlar ile çıkabilir. Bunun yanı sıra ünlü markanın daha önceki koleksiyonlarına ya da erkek, kadın ve çocuk giyim ürünlerine ulaşmak için Trendyol.com, Limango.com, Mizu.com gibi fırsat sitelerini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. İşin daha güzel ve ilgi çekici yanı ise bu sitelerde sunulan fiyatları daha da aşağıya çekmek. Bunun için sitemizde bulunan indirim kuponları ve hediye çeklerinden yararlanabilirsiniz. Güncel olarak takipte kalın ve ünlü markaların birbirinden özel koleksiyonlarına daha az bir ücret ödeyerek ulaşın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Trendyol
  • Limango
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Giyim ›