​Bu Kış Erkeklerde de Vintage Trendleri Hakim mi?

Erkek Modası Galeri

Moda her zaman sadece kadınlar için değildir. Erkekler genellikle klasik giyinmeyi sevdikleri için moda ile pek ilgilenmezler. Ancak bu durum artık son birkaç yıldır farklılık gösteriyor. Modanın ünlü markaları artık erkekler için de birbirinden özel koleksiyonlara imza atıyor. Yaz mevsiminde daha canlı renkler ön plana çıkarken kış mevsiminde ise koyu tonlar sürekli göz önünde tutuluyor. Erkek kış modası ise bu yıl çok daha güzel ve cezbedici. Şık giyinmek için klasik renkleri tercih edebileceğiniz gibi trend desenlere de göz atabilirsiniz. Bu sayede çok da geride kalmazsınız.

Erkek Kış Modasında Trendi Yakalayın!

Erkek Kış Modasında Trendi Yakalayın!

Erkek kış modasında bu yıl ön plana çıkan ilk detay ise kesinlikle hırka. Bir zamanlar moda olan ve birçok kişi tarafından tercih edilen yeleklerin yerini alan hırkalar, özellikle soğuk kış gününde sizi daha sıcak tutacak. Renkler ise koyu tonlarda olduğu için üstünüzde sırıtmıyor. Önleri birbirinden farklı tasarımlar ile değişen ve klasik bir görünüme sahip olduğu gibi spor bir tarza da bürünen hırkalar hem kot pantolon hem de kumaş pantolon ile uyum sağlayacak. Yeni bir takım elbise almayı düşünüyorsanız eğer o zaman size ekose ve kare desenleri öneriyoruz. Klasik çizgili elbiseler konusunda eğer inatçı değilseniz bu sezonun trend renklerine göz atabilirsiniz. Birçok önemli marka özellikle ekose desenler ile son derece iyi çizgilere imza attı. Erkekler bu sayede çok daha şık olabiliyor. Üstelik sadece iş hayatında değil aynı zamanda gündelik hayatta da giyebilirsiniz. Klasik bir tarzınız varsa ve bu tarzı bozmak istemiyorsanız ekose desenler sizi günün her saatinde ve her yerde oldukça rahat karşılayacak. Renk konusunda ise kahverengi tonlar ile bordo, kırmızı, koyu yeşil birleşiyor. Bunun yanı sıra yine asker yeşili ve deseni de size birbirinden güzel kombinler oluşturacak. Özellikle başta Kip markası olmak üzere Vakko, Fabrika, Beymen, Zara gibi markalar bu yıl bu detaya önem vermiş gibi gözüküyor. Özellikle örgülü desenlerinde bu yıl göz önünde olduğunu belirtelim.

Avantajı Kaçırmayın Fırsat Sitelerine Göz Atın!

Moda sektörünün liderleri bu yıl sadece erkekler değil kadınlar içinde ortak bir olguya imza atmış. Geçmiş yıllara ait koleksiyonları tekrar gün yüzüne çıkarıyor. Koleksiyonlara göz attığınız zaman zaten bu detayı sizde yakalayacaksınız. Asker yeşili ve asker deseni özellikle bu yıl çok trend ve oldukça şık duruyor. Ünlü markalar çok uzun yıldır bu trendi bizlere sunmuyordu. Yeni desenleri ve daha koyu tonu ile cırtlak bir görüntü değil daha dolu bir görüntü sunuyor. Ünlü markalara ait koleksiyonlara ulaşmak için fırsat sitelerine göz atabilir ve koleksiyonları burada görebilirsiniz. Belki de en ucuza almanın tek yolu bu olsa gerek. Birçok fırsat sitesinin bu ünlü markalar ile özel anlaşmalar yaptığını unutmayın. Böylece en yeni koleksiyonlara da çok daha uygun fiyatlarla ulaşabiliyoruz. Sizde bu avantajı değerlendirin ve bu fırsatı kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • VAKKO
  • Zara
  • Beymen
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Dış Giyim ›