Bu Sezon en Moda Renk ve Desenler Ne Olacak?

Sonbahar Kış Galeri

Sonbahar kış modası bu yıl çok renkli geçiyor! Dünyanın en ünlü moda markaları sadece kadınlar değil erkekler içinde birbirinden özel koleksiyonlara imza attı. Moda denildiği zaman akla ilk neden kadınlar gelir bu hep bir muamma olarak kalmaya devam etse de ilerleyen yıllarda bu ezber bozulacak gibi. Türkiye'de de birçok ünlü modaevi artık erkekler için de özel koleksiyon hazırlıyor ve bunun sunumunu yapıyor. Erkekler, artık klasik olarak giyinen ya da spor tarzı benimseyen diye iki farklı gruba ayrılmayacak. Renkli ve cıvıl cıvıl geçen bir yaz mevsiminin ardından sonbahar yine kendinden bekleneni yapıyor ve melankolik kış ortamların ayak uyduruyor. Tabii bu durum renklerde ve desenlerde de kendini hissettiriyor.

Ünlü Markalardan Şık Koleksiyonlar!

Ünlü Markalardan Şık Koleksiyonlar!

Dünyanın en ünlü moda markaları bu sonbahar kış modasında çok farklı bir trende imza atıyor. Geçmiş yılların özlemini çekenleri daha fazla ikilemde bırakmıyor ve bu yılın trendini 1970'li yıllardan ilham alarak yeniden tasarlıyor.  Dolabınızın bir köşesinde kalmış ve modası geçmiş diye attığınız elbiseler hala orada sapasağlam duruyorsa ufak dokunuşlar ile yeni bir hale bürünebilir. Bu yıl erkekler için trend olan renklerin başına kahverengi geliyor. Siyah her zamanki asaletini ve şıklığını korurken artık kahverengi de modaya katılıyor. Ekose desenler ise yine bu yılın en çok tercih edileni. Dünyaca ünlü markalara ait bu şık tasarımlarda göze çarpan bir başka detay ise metal aksesuarlar. Deri montlar, kabanlar ve hırkalarda artık metal aksesuarlar bir trend haline geldi. Abartılı olmayacak şekilde karşınıza çıkan modeller bu yılın en beğenilenleri. Kadınlar için ise değişen bir şey pek yok. Kırmızı ve bordo rengi ile birbirinden şık kombinler yapabilirsiniz. İster iş hayatında isterseniz de bir partide birbirinden güzel kırmızı ve bordo rengine sahip elbiseler ile boy gösterebilirsiniz. Leopar desenli bir ayakkabınız varsa bunu da rahatlıkla giyebilirsiniz zira leopar desenin yanı sıra yılan derisinden yapılan ayakkabıla da yine bu yılın en çok tercih edilenleri arasında. Ünlü markalar bu yıl oldukça şık koleksiyonlara imza atmış. Seçim yaparken zorlanabilir ve neyi alacağınıza tam olarak karar veremeyebilirsiniz. Tren renklerin bordo, kırmızı, kahverengi ve yeşil olarak devam ettiğini belirtelim. Özellikle asker yeşili ve koyu yeşil ise birçok kıyafette karşınıza çıkacaktır.

Trend Renkler ve Desenler!

Dünyaca ünlü markalar özellikle koleksiyonlarında aksesuarlara da özellikle yer veriyor. Kadınlarda her mevsim farklı bir makyaj trendinin olduğu da biliniyor. Örneğin bu yıl daha çok al yanaklar ve kırmızı dudaklar çok popüler. Soğuktan kızarmış hissi veren bir yanak ve oldukça sizi çekici gösterecek kıpkırmızı bir dudak ile kırmızı ve bordo tonlarından oluşan kıyafetiniz  zaten kombini kendi sağlayacaktır. Aksesuarlar da bu yıl özellikle göze çarpan bir detay yok. Ünlü markaların koleksiyonlarına göz atabilir ve gözünüze en güzel gözükeni satın alabilirsiniz. Ayrıca Trendyol, Morhipo, Limango, 1V1Y gibi siteleri ziyaret edebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Trendyol
  • Limango
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Moda ›